Od czasu separacji juan lebron et Alejandro galan, wszyscy fani padel z niecierpliwością czekali na ten moment: spotkanie w terenie. Niestety bez stołu Premier Padel udało mu się skierować tych dwóch byłych kolegów z drużyny na tę samą ścieżkę... do dzisiaj !

W istocie po raz pierwszy od ich separacji w marcu ubiegłego roku Juan Lebron i Alejandro Galan zmierzą się ze sobą na torze, aby spróbować zdobyć miejsce w finale! Będą im oczywiście towarzyszyć ich partnerzy, Paquito Navarro et Fede Chingotto który również udostępnił utwór przez część zeszłorocznego sezonu!

Wreszcie tak jest prawie po raz pierwszy obie drużyny stanęły naprzeciw siebie, ponieważ obie pary spotkały się już na torze podczas meczu treningowego, podczas Bruksela P2, ostatni kwiecień. Interesujący fakt : Zwyciężyli Paquito Navarro i Juan LeBron ! Zwycięstwo w dwóch setach 6/3 6/4, które zapewniło wszystkim bukmacherzy.

Oczywiście ten mecz treningowy nie ma większego znaczenia. Z, Chingalan sprawdził się w terenie i wiemy napięcia które istnieją pomiędzy Paquito i Lebronem. Być może jest to jednak szok dnia, którego nie można przegapić!

Program na najbliższą sobotę znajdziesz tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.