Padel Magazine - Dopiero w miesiącach 7 od zwycięstwa w Masters Madrid w grudniu zeszłego roku, zobaczyłem ich na scenie, wygrywając WPT Malaga.

Sanyo i Maxi Sanchez ponownie grają, pokonując światowy numer dwa w zestawach 4 (4/6 6/4 6/2 6/4).

Jednak na papierze byli oni logicznie wyznaczonymi słabszymi. Po pierwsze dlatego, że grali przeciwko „książętom padla”, a mianowicie Limie i Mieresowi, ale dodatkowo para Hispano-Argentyńczyków zniknęła z ekranów radaru od co najmniej 4 miesięcy i początku etapów World Padel Tour.

Ale od czasu tego zwycięstwa z parą Diaz / Belastegeguin (nr 1) w półfinałach turnieju, Sanyo i Maxi znów się przestraszyli, a książęta nauczyli się na swój koszt.

Jednak Mieres i Lima zaczęli bardzo dobrze, biorąc pierwszy set i wywierając presję na swoich przeciwników.

Ale to argentyński Maxi Sanchez, napastnik drużyny, przejął kontrolę nad grą z zestawu 2e, odważnie. Stał się bardzo trudny do podania, a jego ataki uderzyły wiele razy do końca meczu, pomimo ostrzeżenia w ostatnim secie.

Sanyo ma niepowtarzalny styl z możliwością przekształcania i dostosowywania swojej gry podczas meczu.

Carlos Daniel Gutierrez (Sanyo) i Maxi Sanchez zdobyli swój pierwszy tytuł sezonu, pokonując numery 1 i 2 na całym świecie. Są teraz światowymi liczbami 3, wciąż walczącymi z inną hiszpańsko-argentyńską parą Matias Dias i Cristan Gutierrez.

U kobiet są to bliźniaczki Majo i Mapi Sánchez Alayeto (nr 3) który po cichu pokonał Eli Amatriain i Paty Llagano 6 / 2 - 6 / 3 na WPT Malaga.

Następnie WPT w Marbelli.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.