Padel Magazyn - Tor mężczyzn zdecydowanie oferuje szalone mecze, a publiczność naprawdę docenia wartość swoich pieniędzy.

Wielka niespodzianka w pierwszej rundzie losowania głównego na Grenada International Open ... gdzie jeden z największych faworytów został zmuszony do spasowania przed parą, która do tej pory miała za mało odniesień w głównym losowaniu.

Javier limone i jego kolega z zespołu Raul Diaz wyeliminowali globalne numery 3 Cristian Gutiérrez i Matías Díaz 6 / 3, 6 / 7 i 7 / 5.

Publiczność zapełniła trybuny hali sportowej. Jeśli przez cały dzień faworyci zniknęli, Javier i Raul zdecydowanie zawiedli tę hierarchię.

Javier Limones był dniem marzeń. Po pierwsze dlatego, że grał w tym pałacu tak przerażające sporty ... Ale także dlatego, że ta para musiała się trzymać i walczyć do końca, aby wygrać mecz, który pozostanie w ich pamięci.

Tak więc, Cristian i Matías nie byli na szczycie, włączając w to kontuzję Cristiana Gutiérreza w prawej ręce, która wciąż nie jest w pełni podana. Ale mecz był dobry i przegrani przyznali się.

Dziś Javier Limones i Raul Diaz walczą z Ángel Ruiz i Rubén Rivera. Zagrają, aby dotrzeć do ćwierćfinałów, co byłoby zupełnie nieoczekiwane na tym etapie zawodów. Ale z pewnością wszystko jest dozwolone.

Pozostałe mecze na centralnym boisku były dość szybkie i nie zaskakujące, ponieważ Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin z łatwością pokonali Davida Gutiérreza i Ramiro Moyano całkowicie przytłoczeni wyższością światowych liczb 1, podczas gdy światowe liczby 2 przyznały 3 gry więcej w Botello-Concepción z wynikiem bez odwołania: 6-2 6-3.

Miguel Lamperti i Grabiel Maxi również przechodzą. Gaby RecA i Nerone Seba zostali również pobici przez 7 / 6 i 6 / 3 przez Malacalza Gaston i Alejandro Ruiz.

Kończymy kolejną niespodzianką tego dnia: Adrian White i Diego Ramos z Urugwaju pokonali Jake Bardasco Vagisil i Andoni. Następna gra przeciwko liczbom 1 na całym świecie.
Druga runda dnia rozpoczęła się o godzinie 10 w pałacu sportowym w Granadzie, pojedynkiem pomiędzy Sanyo Gutiérrezem i Maxim Sánchezem przeciwko Juanowi Gisbertowi i Eduardowi Bainadowi.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.