Spirit Padel Lyon został odsłonięty, dając nam wszystkie informacje o klubie dla graczy, ale także dla firm. Planowane są korty wiosłowe 7 oraz miejsca spotkań i pracy.

Spirit Padel, gdzie to jest?

Esprit Padel zostanie otwarty w styczniu 2018 w sercu dużego obszaru handlowego Mi-plain w Saint Priest.

Co to jest Padel Spirit?

Jak wyjaśnia Sébastien Cornet, prezes Esprit Padel, decyzja o budowie budynku poświęconego wyłącznie Padelowi została podjęta w celu zagwarantowania najwygodniejszej praktyki dla graczy.
Z przestrzeni między boiskami, dostępnej wysokości większej niż 9m, ostatnie dywany Mondo (z niewielką ilością piasku) po stronie Padel; barowa restauracja, salon i strona relaksacyjna proshop oraz dwie sale konferencyjne (lub duża) strona robocza.

Firmy będą miały swoje miejsce

Benjamin Canonne, jeden z partnerów Esprit Padel, powiedział, że klub został zaprojektowany specjalnie dla graczy, ale także w celu rozwoju seminariów biznesowych i innych spotkań zespołowych, ponieważ padel jest idealnym sportem do gromadzenia pracowników. i wzmocnić linki.
W rzeczywistości duchem centrum jest zaproponowanie miejsca życia, w którym wszyscy spotykają się wokół przyjemności gry w padla.

Wygraj prezenty, sponsorując klub

Klub właśnie rozpoczął kampanię sponsoringową, której celem jest promocja „Padel dla wszystkich” (https://www.sponsorise.me/fr/umysł-wiosło). Konkretnie kampania ma na celu sfinansowanie trzech wydarzeń promocyjnych w zamian za ekskluzywne prezenty.
Pierwsze wydarzenie poświęcone będzie odkryciu padla przez rodziny z rozrywką, grami i prezentami dla klucza.
Drugie wydarzenie zaprezentuje padel dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej wraz z pokazami i meczami wystawowymi.
I wreszcie trzeci będzie koncentrował się na zawodach poprzez organizację turnieju p1000 mężczyzn i kobiet z równoległą wystawą z udziałem profesjonalnych zawodników wiosłowania i Alizé Cornet, matki chrzestnej klubu i bezwarunkowego fana tego sportu.
W perspektywie krótkoterminowej Esprit Padel planuje zainstalować osteopatę na swoim terenie, co stanowi plus dla graczy.
W perspektywie długoterminowej klub ma ambicje stać się centrum odniesienia w regionie Lyonnaise, zwłaszcza że przestrzeń dostępna na zewnątrz pozwala rozważyć zainstalowanie jednej lub dwóch dodatkowych działek.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.