Esprit Padel Lyon ujawnia się, udostępniając nam wszystkie informacje o klubie dla graczy, ale także dla firm. Planowanych jest 7 kortów do gry w padla oraz miejsca do spotkań i pracy.

Esprit Padel, gdzie to jest ?

Położony w samym sercu dużego obszaru handlowego Mi-plaine w Saint Priest, Esprit Padel zostanie otwarty w styczniu 2018 roku.

Esprit Padelco to jest?

Jak wyjaśnia nam Sébastien Cornet, prezes Esprit Padelwybór budowy budynku poświęconego wyłącznie padelowi został podjęty w celu zagwarantowania graczom jak najbardziej komfortowych ćwiczeń.
Przestrzeń między gruntami, dostępna wysokość ponad 9m, najnowsze wykładziny Mondo (z niewielkim piaskiem) na boku Padel ; bar restauracja, salon i proshop do wypoczynku oraz dwie sale konferencyjne (lub duża) do pracy.

Firmy będą miały swoje miejsce

Benjamin Canonne, jeden ze współpracowników Esprit Padel określa, że ​​klub był dostosowany do potrzeb zawodników, ale także do rozwoju seminariów biznesowych i innych form budowania zespołu, ponieważ padel jest idealnym sportem do zbliżania pracowników i wzmacniania więzi.
W rzeczywistości duchem centrum jest zaproponowanie miejsca życia, w którym wszyscy spotykają się wokół przyjemności gry w padla.

Wygraj prezenty, sponsorując klub

Klub właśnie rozpoczął kampanię sponsoringową, której celem jest promocja „Padel dla wszystkich” (https://www.sponsorise.me/fr/umysł-wiosło). Konkretnie kampania ma na celu sfinansowanie trzech wydarzeń promocyjnych w zamian za ekskluzywne prezenty.
Pierwsze wydarzenie poświęcone będzie odkryciu padla przez rodziny z rozrywką, grami i prezentami dla klucza.
Drugie wydarzenie zaprezentuje padel dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej wraz z pokazami i meczami wystawowymi.
I wreszcie trzeci będzie koncentrował się na zawodach poprzez organizację turnieju p1000 mężczyzn i kobiet z równoległą wystawą z udziałem profesjonalnych zawodników wiosłowania i Alizé Cornet, matki chrzestnej klubu i bezwarunkowego fana tego sportu.
W krótkim okresie Esprit Padel przewiduje instalację osteopaty na swoim terenie, co jest plusem dla graczy.
W perspektywie długoterminowej klub ma ambicje stać się centrum odniesienia w regionie Lyonnaise, zwłaszcza że przestrzeń dostępna na zewnątrz pozwala rozważyć zainstalowanie jednej lub dwóch dodatkowych działek.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.