Bardzo duży występ Bastiena Blanqué i Jordi Muñoz, którzy zdominowali Aitora Garcię i Nicolasa Suescuna podczas Estrella Damm Open of the World Padel Tour.

Nie zatrzymujemy ich już! Bastien Blanqué i Jordi Muñoz właśnie wygrali trzecia gra za dwa dnii zawsze bez utraty zestawu! Znakomity występ dla zawodników trenowanych przez Ramiro Choya, który wyeliminował Garcia / Suescun, zespół, który był bardzo sprawny 7 / 6 6 / 2.

Para francusko-hiszpańska idzie do previas, gdzie zmierzą się Fernando Poggi (64) i Miki Solbes (72). Świetny mecz, ale Blanqué / Muñoz udowodnili, że są w dobrej formie! Na szczęście nie będą mieli dużo czasu na odpoczynek, zanim będą musieli ponownie walczyć dziś po południu, od 16.

Dla Bastien Blanqué tylko Francuz wciąż biegnie w tym męskim stole, to już potwierdzenie, po Bardzo udany Mistrz Marbella.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!