World Padel Tour Estrella Damm Open zatrzymuje się już dla Jérémy Scatena i Benjamina Tisona, pokonanych w drugiej rundzie Preprevias.

Tylko Bastien Blanqué pozostaje w losowaniu mężczyzn podczas Estrella Damm Open of the World Padel Tour. Po Bergeron / Morillon pokonuje i Moreau / Alonso w pierwszej rundzie preprevias to Jérémy Scatena i Benjamin Tison zostali wyeliminowani z turnieju.

W przeciwieństwie do Iker del Valle (171) i Borja Yribarren (96) w drugiej rundzie przygotowań dwaj Francuzi dadzą z siebie wszystko, ale pod koniec napięcia będą się kłaniać 3/6 6/3 4/6.

Dzisiaj wszyscy za nami Bastien Blanqué i Mélissa Martin. Mistrz Francji obecnie gra Jordi MuñozThe finał prerevias twarz Nicolas Suescun i Aitor Garcia. Co do Mélissy, rozegra swój pierwszy mecz w Previi, z Meli GarciaFacing Carla Tur Mari i Maria Del Pilar Escandell Planell.

Będziemy Cię informować, gdy tylko uzyskamy wyniki.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!