informacje publikowane przez World Padel Tour w pozytywny sposób faktycznie oznacza, że ​​fundusz inwestycyjny Rucio Investments zdecydował się na umorzenie sprawy.

„Damm zawarł umowę z Rucio Investments dotyczącą nabycia udziałów w Setpoint Events, spółce będącej właścicielem i zarządzającej międzynarodowym obiegiem padel World Padel Tour. Damm kontroluje teraz 100% nieruchomości i podkreśla silne zaangażowanie, jakie podjęła w 2014 roku w rozwój i wzrost padel, a także w tworzeniu i konsolidacji światowej klasy profesjonalnego obwodu.”, wyjaśnił WPT na swojej stronie internetowej.

Rucio Investment posiadał 20% udziałów w WPT przez nieco ponad rok, ale po pojawieniu się Premier Padel, fundusz inwestycyjny zdecydował się na sprzedaż swoich akcji.

Ta wiadomość jest jak cios dla WPT, którego przyszłość wydaje się zagrożona.

Fernandez Bidahorria Walencja WPT 2022

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !