To mężczyźni otworzyli piłkę w piątek na pierwszym etapie FFT PADEL TOUR 4PADEL Valenciennes. Fazy ​​kwalifikacji, w których nie było niespodzianki, ponieważ wszyscy faworyci zniknęli.
W końcu jest w Puli C, gdzie byliśmy bardzo bliscy zobaczenia małej niespodzianki, ponieważ w pierwszym meczu para Val / Devos przepycha się do tego stopnia, że ​​musi wycofać się z dużej gry w super-tie-breaku przeciwko Derouvroy / Herman.
Stają się coraz bardziej niebezpieczną parą ... Konieczne będzie obejrzenie ich na kolejnych zawodach.
W grupie A Gaba / Daverdin zdał mecz po karie z nasionka 1 z puli (Gay / Thevenot). DUBOURG / OUDART doskonale rozpoczyna rywalizację, przelatując nad swoimi meczami grupowymi. Nawet para Veber / Revol nie będzie w stanie przeciwdziałać atakom paryskiej pary.
Wreszcie w grupie D nie mieliśmy prawa do tej konfrontacji LECOMTE / Deregnaucourt vs. Groll / Garcia. Pakiet 2 ts. Szkoda, bo przyjęcie zostało ogłoszone bardzo zrównoważone.
Zwycięzcy kur: Deverin / Gaba, Dubourg / Oudart, Devos / Val, Lecomte / Deregnaucourt. Rozpocznij mecze jutro rano w 9h.
Panie również rozpoczną jutro na 11H30 ... I będziemy mieli prawo do bardzo miłych konfrontacji.

U mężczyzn 16e będzie bardzo podniesiony. I nieuchronnie widzimy wielki mecz Lyon vs Lille: Joulot / Sanchez vs. Destombes / Landsheer lub Paryż vs. Lyon: Dubourg / Clément vs. Authier / Lopes ...

Uwaga inicjacja padla zaproponowana przez FFT przed rozpoczęciem zawodów na 16h.

Możesz uzyskać więcej informacji na stronie FFT: http://www.fft.fr/fft-padel-tour

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.