Le padel zawodowiec żyje od kilku lat w kontekście, który nie odpowiada zdrowy rozwój swojej działalności. Skoncentruj się na modelu golf profesjonalne, co wydaje się całkowicie pasować do padel.

APT, WPT, Premier Padel...

A gdyby gracz zdecydował się grać tylko w wydarzenia, które tego lata odbywają się we Francji, czy mógłby to zrobić?

Fizycznie mógł grać na Hublot Monako Mistrz APT Padel Wycieczka, a kilka tygodni później weź udział w Człowiek Padel Otwarte od World Padel Tour następnie do Major Paryża Premier Padel w firmie Roland-Garrosi zakończ na Powstanie FIP w Canet-en-Roussillon FIP Tour. Innymi słowy, gracz może zbudować swój własny kalendarz, rejestrując się na turnieje, które najbardziej mu odpowiadają.

Gdyby zrobiło to 20 najlepszych na świecie, miałoby to kilka wad. Z jednej strony otrzymywał listy z WPT w związku ze swoim kontraktem, a z drugiej gromadził punkty w trzech różnych rankingach…

A jeśli Międzynarodowa Federacja Padel zdecydował się docenić każdą działalność zbliżoną do organizacji konkursu padel profesjonalny ? To właśnie robi Międzynarodowa Federacja Golfa.

Rozpoznawanie wszystkich obwodów

Aby osiągnąć ten punkt całkowitej wolności dla graczy, FIP ma do odegrania dużą rolę, ponieważ to ona musi nadzorować wszystkie te działania.

W golfie do 6 torów uznanych przez Międzynarodową Federację, a gracze grają bardziej swobodnie. Różnica polega również na tym, że wszystkie turnieje z tych 6 różnych obwodów liczą się do tego samego rankingu.

Tak więc Asian Tour, European Tour, Sunshine Tour, Japan Golf Tour, PGA Tour i PGA Tour of Australasia mają kalendarz pełen wydarzeń na całym świecie.

Le potencjalne zbliżenie między FIP i APT Padel Wycieczka prowadzi nas do wiary w tę możliwość współpracy między różnymi podmiotami. Moglibyśmy zatem skoncentrować się na padeli pomiń konflikty polityczne!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !