Odkryj nowe kursy Padel Doświadczenie 2022 w najpiękniejszych klubach i kurortach Francji i Hiszpanii. Zarejestruj się sam lub ze znajomymi i rozwijaj się z certyfikowanymi trenerami padel. Postępuj zgodnie z metodą treningową Twenty by Ten i przeżyj doświadczenie Padel Najwyższy!

KURS WIOSNA/LATO 2022

Staż 100% Kobieta

wendy barsotti lucile pothier

Dla dziewczyn z pasją Padel

Gdy nadejdzie ładna pogoda, odkryj kurs 100% kobiet w Aix-En-Provence! Kurs pod słońcem dla miłośników padel w sercu kraju Aix.

Weekend Wniebowstąpienia Pańskiego od 26 do 29 maja:

Ten kurs odbędzie się w weekend świąteczny Wniebowstąpienia, od 26 do 29 maja, okazja do spotkania z pasjonatami Padel, poznawaj nowych ludzi i oczywiście baw się z różnymi partnerami!

Z Jérôme Schaefferem, Bastienem Bottem i Wendy Barsotti:

Szkolenia Padel będzie nadzorowany przez 2 certyfikowanych trenerów padel : Jérôme Schaeffer i Bastien Bott, którzy zastosują metodę Twenty By Dziesięć, aby poczynić postępy w grze, technice lub taktyce. Następnie będą mogli zastosować teorię w praktyce z „gościnną gwiazdą” Wendy Barsotti, francuską nr 6, na warsztatach fazy gry!

PROGRAM STAŻE 100% DLA KOBIET:

Idealna okazja dla graczy, aby padel pragnących spędzić relaksujący weekend na słońcu podczas robienia postępów dzięki metodzie coachingu Twenty By Ten!

 • 11h szkolenia Padel intensywny
 • Warsztaty techniczne, analiza wideo, taktyka itp.
 • Warsztaty fazy gry z Wendy BARSOTTI, No6 FR

Relaks w słońcu w sercu Pays d'Aix

KONKURS NA KURS INTENSYWNY AIX

 padel doświadczenie o dwadzieścia na dziesięć aix 2022

Ewoluuj w wymarzonej scenerii i przygotuj się na sezon turniejowy!

Chcesz zrobić krok Padel i przygotować się do turniejów, gdy nadejdzie dobra pogoda? Ten kurs jest stworzony dla Ciebie! Weź udział w weekend świąteczny Zesłania Ducha Świętego, od 4 do 6 czerwca o godz Intensywne przygotowanie do kursu i zawodów we wspaniałym Country Clubie Aix-en-Provence!                              

Przenieś swoją grę o krok dalej!

Kurs przeznaczony dla graczy wyczynowych lub przyszłych zawodników, od poziomu 5 do 7, pragnących uzyskać optymalne postępy. Kompletny program i nadzór naszych 2 certyfikowanych trenerów, Jérôme Schaeffera i Bastiena Botta, zostanie przygotowany dla naszych stażystów, aby zapewnić im bagaż niezbędny do zrobienia kroku naprzód!

Warsztaty „Przygotowanie psychiczne” z Jean Michel Pequery:

Kurs zostanie uzupełniony obecnością Jean Michel Pequery, eksperta w zakresie coachingu i przygotowania psychicznego, pracującego na torze WPT z najlepszymi francuskimi graczami, ale także doskonałego gracza, który uplasował się w pierwszej dwudziestce Francuzów! Zorganizuje warsztat przygotowania psychicznego, a także praktykę podczas faz gry, aby wzmocnić cię w ważnych punktach, na twojej umowie z partnerem, twoim stanie umysłu itp.

PROGRAM KURSÓW ZAWODOWYCH AIX:

Bardzo dobra równowaga pomiędzy przygotowaniem fizycznym, techniką, taktyką i podejściem mentalnym dla graczy chcących zrobić krok do przodu w swojej grze dzięki metodzie Twenty By Ten!

 • + 11h szkolenia Padel intensywny/konkurs
 • Warsztaty „Przygotowanie psychiczne” i praktyka na korcie z Jean-Michelem Pequery 
 • Specjalne przygotowanie fizyczne padel
 • Analiza wideo i informacje zwrotne + ciągły coaching

KURS INTENSYWNY OTWARTY FRANCUSKI WPT (TULUZA)

plakat WPT Tuluza lipiec 2022

Pierwszy turniej WPT we Francji! Wydarzenie, którego nie można przegapić…

Po raz pierwszy we Francji WPT organizuje turniej w Tuluzie, a Twenty by Ten będzie obecny ze stażem Padel Unikalne doświadczenie łączące intensywny trening i możliwość uczestniczenia w meczach WPT, aby zobaczyć rywalizację najlepszych graczy na świecie!

Specjalny kurs dla regularnych graczy od 5 do 8 poziomu, z 3 dniami treningu w jednym z najpiękniejszych klubów we Francji, z 12 godzinami treningu prowadzonymi przez 4 certyfikowanych trenerów Padel, w tym naszych 2 wspaniałych trenerów Jérôme i Bastien, którzy zorganizują różne warsztaty techniczne, strategiczne i analizy wideo, aby umożliwić optymalny postęp we wszystkich obszarach i sektorach gry, a także spersonalizowany coaching z ciągłą informacją zwrotną przez cały trening!

Weź udział w meczach WPT Toulouse:

I oczywiście będziesz miał okazję wziąć udział w prestiżowym turnieju WPT i zobaczyć show oraz najlepszych graczy Padel na świecie, aby ruszyć na tory Tuluzy, aby wygrać pierwszy turniej WPT organizowany we Francji!

PROGRAM STAŻOWY WPT TOULOUSE:

Wyjątkowa szansa na udział w WPT we Francji z najlepszymi graczami Padel na świecie podczas intensywnego programu szkoleniowego, aby przenieść swoją naukę na wyższy poziom!

 • 12h szkolenia Padel intensywny
 • Konkretne warsztaty techniczne i taktyczne (diagramy gry i analiza wideo)
 • 4 autokary Padel certyfikat
 • 1 animacja turnieju z lokalnymi graczami
 • Weź udział w meczach WPT French Open

STAŻE W HISZPANII

STAGE padel doświadczenie hiszpania 2022 (Vita10)

WKRÓTCE DWADZIEŚCIA DO DZIESIĘCIU W MADRYCIE WE WSPÓŁPRACY Z PADEL MBA

Już niedługo znajdź nasz następny kurs Padel Intensywny i konkurencyjny z zespołem Padel MBA i najlepsi trenerzy Padel na torze WPT, w tym Manu Martin, w klubie Vita10 w Madrycie! Przyjdź i przeżyj doświadczenie w jednym z największych klubów w hiszpańskiej stolicy ze wspaniałą infrastrukturą i unikalną na świecie metodą nauki z najnowszymi narzędziami technologicznymi, które będą używane podczas interaktywnych i dynamicznych modułów!

STAŻ PADEL MBA MADRYT:

Idealny kurs dla graczy, którzy chcą odkryć metody nauki języka hiszpańskiego i być trenowanym przez najlepszych trenerów Padel na świecie !

 • Interaktywne i dynamiczne moduły z najlepszymi hiszpańskimi trenerami
 • Techniczna i taktyczna analiza wideo z natychmiastową informacją zwrotną
 • Najlepsze na świecie warunki do gry w hali

Zarejestruj się teraz, kontaktując się julien@twentybyten.com / 0766397587!

KURSY GRUPOWE

Grupa praktyk padel doświadczenie dwadzieścia na dziesięć

Zarezerwuj staż z przyjaciółmi!

Praktyki Padel są jeszcze przyjemniejsze, jeśli są dzielone, więc dlaczego nie rozważyć pobytu z przyjaciółmi? Chcesz pojechać do TOPS, aby zagrać w najpiękniejszych klubach we Francji lub Hiszpanii? Twenty by Ten ma to, czego potrzebujesz: Nicea, Aix-en-Provence, Madryt, Barcelona, ​​Malaga i wiele innych...

Informacje o kursie grupowym:

 • Wybierz datę i lokalizację
 • Liczba znajomych, których chcesz ze sobą zabrać

A Twenty by Ten zajmie się resztą!

Po więcej informacji odwiedź: https://twentybyten.com/stages-padel-experience/

Lub skontaktuj się julien@twentybyten.com / 0766397587

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.