We wszystkich Sport jak w życiu, ludzie "Różne" wyróżniać się. W padel także, i może cię to doprowadzić do większości wysoki poziom.

Czy kiedykolwiek spojrzałeś wstecz, kiedy zobaczyłeś osobę o „dziwnym” wyglądzie, nietypowej fryzurze, „innym” stylu ubioru, a nawet postawie lub nawet niekonwencjonalnym sposobie wyrażania siebie? Te osoby Cię interesują, zapraszają, aby dowiedzieć się więcej lub wręcz przeciwnie, przeszkadzają Ci, że nie jesteś taki jak inni.

Ta różnica fizyczna lub behawioralna często trafia w sedno w sporcie. Pamiętajmy o Messim lub innym Nadalu, żeby wymienić tylko kilka. Ci gracze nietypowy którzy tworzyli i tworzyli historię sportu dzięki odmiennym wizjom lub niezwykłym zdolnościom fizycznym.

I w padel więc

To jest dokładnie to samo. Gracze, którzy przeszli do historii, to ci, którzy albo mają doskonałą technikę, która pozwala im pozostać na szczycie, albo mają grę tak odmienną, że pozwala im zawstydzić wszystkich przeciwników, którzy im się sprzeciwiają.

Przykłady, które szybko przychodzą na myśl, to Belasteguin za jego doskonałą technikę, którą zawsze może udoskonalać i dostosowywać z czasem, oraz Juan Martín Díaz, który po czterdziestce i pomimo kilku kontuzji wciąż przeszkadza młodym graczom.

Ostatnio nam się udało obserwuj Benjamina Tisona, leworęczny francuski gracz znany ze swojej „nietypowej” gry, siejąc spustoszenie wśród swojego partnera na turnieju WPT w Vigo.

Jedynym problemem związanym z tymi graczami jest to, że czasami gra z nimi jest równie trudna ze względu na ich nieprzewidywalność, jak i przeciwko nim z powodu ich zaskakujących efektów.

Co to znaczy ?

To oznacza 2 rzeczy. Albo jesteś graczem, który potrafi zastosować czystą i twardą technikę padel, i który będzie próbował dążyć do perfekcji przy każdym uderzeniu, lub jesteś graczem, który będzie starał się grać swoimi mocnymi stronami. Zależy od Ciebie !

Więc oczywiście wszystko to przejdzie w ręce twojej rodziny, twojej świty, twoich trenerów, którzy zaszczepią ci taką lub taką metodę podczas twojego treningu, ale wiedz, że wszyscy zawodnicy, którzy błyszczą, to ci, którzy byli w stanie, na w pewnym momencie, wyraź swój talent.

Baw się dobrze analizując graczy padel do których przywykłeś. Czy to Lebron, Navarro, Lima, Llaguno, Salazar… czy nawet gracze z Twojego klubu. Spróbuj wykryć, co jest w nich innego, co czyni ich tym, kim są. Może to być chwyt rakiety, pozycja na torze, taktyka gry, określone nastawienie, historia sportu lub sposób wyrażenia siebie.

Alejandra Salazar bandeja wigo wpt

Wszystkie te informacje są źródłem wiedzy i rozwiązań dla przyszłych pokoleń. Plik padel to młody sport, który każdego dnia musi się uczyć od swoich adeptów. A ty masz nietypową grę?

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.