TFF i Premier Padel ogłosić Paris Premier Padel Major na stadionie Roland-Garros od 11 do 17 lipca 2022 r.

Stadion Roland-Garros będzie gospodarzem Premier Padel Major Paryża z 11 17 2022 lipca, na podstawie wieloletniej umowy między Francuską Federacją Tenisową („FFT lub „Federacją”) a Premier Padel, oficjalna światowa trasa koncertowa padel zarządzany przez Międzynarodową Federację Padel (FIP), obsługiwany przez Profesjonalistę Padel Association („PPA”) i Qatar Sports Investments (QSI).

roland garros premier padel

Le Paris Premier Padel Major („Major”) jest pierwszym turniejem ogłoszonym w Europie, a drugim ważnym wydarzeniem ogłoszonym podczas oficjalnej trasy Premier Padel, wspierany przez profesjonalnych graczy PPA i pod kierownictwem FIP. Major, który odbędzie się na historycznym stadionie Roland-Garros, zgromadzi zawodników i widzów, aby przeżyć wyjątkowe doświadczenie profesjonalnego sportu na wysokim poziomie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.