W dniach 29 i 30 czerwca w MEO Arena w Lizbonie odbędzie się jedno z wydarzeń festiwalu padel najważniejsze na świecie: Wystawa Padel Świat, międzynarodowe wydarzenie w całości poświęcone sportowi, obejmujące przestrzenie wystawiennicze, konferencje, konkursy, mecze pokazowe. Nie zabraknie oczywiście najnowszych marek w zakresie usług, produktów i innowacji technologicznych.

Praktycy, specjaliści, przedsiębiorcy i menedżerowie, a także organizacje z nimi powiązane padel będą mieli wspólną przestrzeń do spotkań w Sali Tejo w MEO Arena. Będą tam mogli wymienić się wiedzą, doświadczeniami i wspomnieniami związanymi ze sportem, a także zapoznać się z najnowszymi trendami w branży.

Portugalska Federacja padel jest oficjalnym partnerem wydarzenia. Grupa YoungNetwork, jako promotor projektu, oraz Federacja połączyły siły, aby promować ten sport nie tylko w Portugalii, ale na całym świecie.

Dla João Duarte, dyrektora generalnego grupy YoungNetwork, „To wielkie wydarzenie, które ogłaszamy w Portugalii. Wierzymy, że Expo Padel Świat będzie głównym międzynarodowym punktem odniesienia. Chcemy mieć przy sobie główne marki, główne kluby i głównych graczy. W tym sensie podpisanie wieloletniego protokołu z Portugalską Federacją padel to dla nas bardzo ważny krok i gwarancja, że ​​organizacja wydarzenia pozostanie w Portugalii na kilka lat.”

Ricardo Oliveira Prezes Portugalskiej Federacji padel po lewej stronie i João Duarte, dyrektor generalny grupy YoungNetwork, po prawej

Ze swojej strony Ricardo Oliveira, prezes Portugalskiej Federacji padel, Oznajmij, że „FPP wspiera wszystkie inicjatywy jakościowe, które promują padel. Wystawa Padel Świat doskonale wpisuje się w cele Federacji i w tym sensie z wielkim entuzjazmem wiążemy się z wydarzeniem tej skali”.