Wystawa Padel Świat, pierwsza międzynarodowa wystawa padel w Portugalii i jedna ze światowych referencji w naszym sporcie, będzie gospodarzem zawodów międzynarodowych Padel Summit – miejsce szkoleń, pogłębionych dyskusji, strategicznego networkingu oraz świętowania rozwoju i sukcesu padel na całym świecie.

Program, który odbędzie się w dniach 28, 29 i 30 czerwca, obejmie okrągłe stoły poświęcone najnowszym trendom, innowacyjnym technikom i strategiom szkoleniowym. Obecność czołowych osobistości świata padel, jak międzynarodowi trenerzy Miguel Scriorilli i Cláudio Gilardoni, a także obywatele Paulo Caldeira i Miguel Oliveira, zagwarantują bogatą i różnorodną dyskusję. Omówione zostaną kluczowe tematy, takie jak znaczenie planowania w konkursach na wysokim poziomie i sekrety rozwijania zwycięskiej mentalności.

Dla trenerów pragnących zoptymalizować swoje techniki i wiedzę szczyt oferuje cenną możliwość przyznania 3,2 jednostek punktów certyfikowanych przez Instituto Português do Desporto e da Juventude (Portugalski Instytut Sportu i Młodzieży, IPDJ) oraz Federację Portugalską Padel (Portugalska Federacja padel, FPP). Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach interaktywnych, a przestrzenie zostaną przeznaczone na wymianę pomysłów i wiedzy w przerwach.

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tematy, które są często zaniedbywane, ale niezbędne dla zdrowej i skutecznej praktyki padel. Oferowane będą sesje dotyczące treningu indywidualnego lub w duecie, zapobiegania urazom i leczenia, prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia.

Oprócz tych ważnych tematów dla dalszego wzrostu i rozwoju padel i jakość prelegentów gwarantująca wyjątkowe doświadczenie, międzynarodowe Padel Szczyt zapewni także uczestnikom możliwość nawiązania kontaktu z nowymi kolegami z branży, uczenia się od najlepszych i napędzania rozwoju padel w kierunku nowych szczytów doskonałości.

Wizyta www.expopadelświat.comi śledź Expo Padel Świat włączony Instagram, Facebook et LinkedIn.