Skrajny Padel  narodził się w 2022 roku z chęci oferowania graczom padel 100% francuski i niezależny sklep internetowy, oddany swojej pasji.

Rzeczywiście, jeśli na stronie Tenis ekstremalny, znaleźliśmy już dużą część padel, nie było to wystarczająco centralne w stosunku do entuzjazmu wokół tego sportu i nie odzwierciedlało chęci firmy do bycia siłą napędową w rozwoju padel we Francji.

Strona internetowa Extreme Padel w związku z tym czerpie korzyści z jego stworzenia z doświadczenia jego założycieli jako e-butik od 2008 roku, z obsługi klienta i z szerokiej gamy marek, czy to marek z wieloma rakietami (Head, Wilson, Dunlop, Babolat…) lub specjalistów padel (Bullpadel, Nox, Black Crown, Adidas…).

Skrajny Padel oferuje również szeroką gamę tekstyliów i butów największych marek.

Jakość usług Extreme Tennis, popularny wśród klientów, będzie zatem identyczny na Extreme Padel.

Główne zalety: Twoje zamówienie jest wysyłane tego samego dnia, jeśli zostanie złożone przed godziną 15:69, koszty wysyłki są bezpłatne od 2 € i masz możliwość płatności w 3, 4 lub 100 ratach kartą kredytową od XNUMX €. Skrajny Padel odpowiada na Twoje pytania przez formularz kontaktowy lub Facebook/Instagram w ciągu 24 godzin (i generalnie w znacznie krótszym czasie) i 7 dni w tygodniu!

Główną wartością dodaną do usług jest pasja zespołu do padel.

Rzeczywiście od ponad 2 lat i powstania pierwszych struktur padel w regionie (mamy siedzibę w pobliżu Douai (59), cała drużyna ślizga się po stokach, zarówno rekreacyjnie, jak i na zawodach, od P25 do P500, nawet jeśli oznacza to dla niektórych porzucenie kortów tenisowych.

Dzięki temu możliwe jest regularne testowanie oferowanych na stronie produktów, zarówno rakiet, jak i piłek czy akcesoriów, a także poznanie specyfiki produktów, aby lepiej im doradzić.

Cel Extreme Padel : towarzyszyć Ci w najlepszy możliwy sposób w Twojej pasji, oferując sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb w najlepszej cenie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś zaciekłym konkurentem.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.