Z muzykami Florentem Dasque i Eyalem Bensimonem spotkaliśmy się przed ślad padel zainstalowany w Roland Garros. Zapytaliśmy ich, jak sobie radzą padel i muzyka!

Franck Binisti: Panowie, jesteśmy w Roland-Garros, musimy padel za nami, a za miesiąc wydaje się, że będziesz miał " wild-card grać z najlepszymi graczami na świecie. To prawda ?

Florent Dasque: To bardzo zabawne, że tak mówisz, bo wczoraj powiedziano nam to samo. Powiedziano nam „ale czy to prawda, że ​​zakwalifikujesz się do tego turnieju? ”. Nie, to absolutnie nieprawda. Jesteśmy naprawdę bardzo daleko od celu i z przyjemnością przyjedziemy i będziemy oklaskiwać ludzi, którzy dobrze grają i czerpią z nich inspirację!

FB: Tak, bo dzięki byciu włączonym Padel Magazine, więc co się dzieje? Mówimy sobie, co będzie dalej?

Eyal Bensimon: Można powiedzieć, że kariera P100. Rozmawialiśmy o małym obwodzie P100 do zrobienia w przyszłym roku, aby zobaczyć… Ale w każdym razie jesteśmy w aktach. Następnie P250, P1000, P2000, a po…

Le padel: hamulec czy korzyść dla muzyki?

FB: Porozmawiamy trochę o muzyce i padel. Czy fakt wspólnego grania pozwala być bardziej wydajnym w muzyce, czy może nawet stwarzać coś przeciwnego, z argumentami?

EB: Prawdę mówiąc, rzadko się myliliśmy, nawet na ziemi. Myślę, że jest jedynym facetem, który nic mi nie mówi, kiedy gram podczas chodzenia i to jest piękne. Więc nie ma problemu, wręcz przeciwnie możemy ewakuować padel robiąc potem piosenki!

FB: Dzięki padel czy wkrótce pojawi się muzyka? Kiedy grałeś, czy pojawiła się nagle melodia, która stała się hitem?

Rada Nadzorcza: Aby spróbować odpowiedzieć na twoje pytania poważnie: ponieważ Eyal to fajna strona, a ja jestem trochę poważniejsza. Wszyscy ludzie obserwujący Padel Magazine wiem, że padel oczywiście grał jako zespół. W muzyce jest tak samo, trzeba być zjednoczonym, trzeba być dla siebie, aby stworzyć piękną piosenkę, jak zdobyć punkt na padel.

Prawdą jest, że czasami na gruncie… padel, kiedy gramy, gwiżdżemy na siebie, mówimy sobie „ach, mam pomysł! », a potem drugi mówi: «Dobrze, nie pora o tym mówić», ale to prawda, że ​​masz rację. W każdym razie inspiracja w muzyce czy ogólnie w sztuce pochodzi z chwil, w których żyjemy, z tego, co widzimy, z tego, co czujemy, z tego, co wąchamy.

Więc oczywiście grając padel, ponieważ jest wiele emocji, które przez nas przepływają, być może nawet o tym nie wiedząc, to nas nasyca i rodzą się kompozycje. To prawda !

Czasami zdarza się, że śpiewamy rzeczy, nad którymi pracowaliśmy dzień wcześniej i mówimy sobie „musimy to nagrać, kiedy wychodzimy”. Cóż, nie, gdy jesteś na 6-6 (śmiech), ale tak się dzieje.

FB: Eyal, czy miałeś coś do dodania?

EB: Całkiem się z nim zgadzam, czasami nucimy melodie między dwoma meczami, ale hej, i tak jesteśmy skupieni, staramy się wygrać wszystko, co możemy zrobić.

Programy dwóch muzyków

FB: Porozmawiajmy o nowościach, przyszłości, jaki jest program?

FD: Cieszymy się już, że znajdujemy ludzi w salach koncertowych, tak jak sport z radością ponownie zapełnia swoje trybuny. Jesteśmy w środku okresu pisania, tworzenia. Eyal wydaje wiele piosenek. Mówię trochę w jego miejscu, ale tak robię jego impresario! Więc nie wahaj się, kiedy go spotkasz, i poproś go, aby zagrał ci ostatnią piosenkę, zawsze chętnie dzieli się tymi chwilami.

FB: Eyal, żyj za dwa tygodnie w Tuluzie, w Human Padel Otwarty ?

EB: To prawda, zrobimy tam kilka niespodzianek. Nie powiemy wszystkiego, ale zagramy trochę na żywo w Palais des Sports. Normalnie powinno to nastąpić przed półfinałami/finałami: tuż przed wejściem graczy zrobimy mały koncert.

Zamierzamy nagrać jedną lub dwie piosenki do „Ma Toulousaine” i być może piosenkę z turnieju, która będzie kolejną piosenką zatytułowaną „Ça fait Plaisir”. I tutaj będziemy się kochać razem.

Poniżej znajdziesz pełny wywiad:  

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!