Wokalistka Eyal łączy rury! Normalne, że Padel Magazine interesuje się i wspiera tę pasję padel. Po „Powiedziemy szczęście” i „Ma Toulousaine” oto jego nowy tytuł „Champion“. Tytuł, który przemówi do tenisistów tak samo, jak do padel.

Eyal, piosenkarka, tenisistka i padel, ale też filozof...

Wielki marzyciel...

W dzieciństwie byłem już wielkim marzycielem i dzięki rodzicom, a w szczególności mojemu ojcu, który zmusił mnie do bicia pierwszych piłek w swoim klubie tenisowym w żeglarskiej emulacji Tuluzy, miałem okazję bardzo szybko pływać w świecie sportu. .

Myślę, że oglądając jego grę, też chciałem go polubić.

Wtedy zaczęła się moja pasja do sportu i żółtej piłki.

Po odkryciu pasji do tenisa, wyjechałem tuż po 13 latach studiów sportowych w Nicei, aby kontynuować marzenie o zostaniu mistrzem.

Na początku trudno było wyjechać po raz pierwszy z dala od rodziny, nie widywać się już z przyjaciółmi sprzed lat i odkrywać bardziej profesjonalny świat z bardziej zaawansowanym i cięższym treningiem.

mistrzowski piosenkarz eyel

Strach przed rozczarowaniem...

Nagle pojawia się strach przed rozczarowaniem bliskich po porażce, gdy jako dziecko nie myślisz o tym wszystkim.

On  Zajęło mi trochę czasu, aby się przystosować, ale w końcu byłem tak szczęśliwy, że mogłem grać w tenisa i przeżyć tę wyjątkową przygodę z przyjaciółmi z akademii, przyjaciółmi, którzy pozostali w moim życiu do dziś. 

Bez względu na sport, ta piosenka jest dla wszystkich, którzy podążają za swoim marzeniem do końca, ale także dla tych, którzy je przeżywają i towarzyszą im w jego realizacji!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.