Fabrice Pastor, prezydentAPT Padel Wycieczka, odpowiada na pytania od Padel Magazine. W klubie tenis Padel Słońce z okazji Mistrz Monako, Monako ogłasza wielkie rzeczy dla przyszłości APT Padel Wycieczka.

Gracze są priorytetem

„Największy szacunek należy się graczom na trasie, a przyjdą jeszcze więcej. Chcemy szanować naszych graczy, podążać za nimi, pomagać im. Wszyscy wiedzą, jak ich traktować, a ludzie zmieniają zdanie. Cristian Gutiérrez powiedział mi: „Od miesiąca oglądam mecze i zawodników”.

„Mamy również Restivo i Davida Gutiérreza, którzy przyszli grać. Cieszę się z ich powodu, ponieważ myślę, że to jest dla nich trasa. Kiedy zobaczysz takiego dzieciaka jak Relis Ferreyra, który mieszka na granicy argentyńsko-paragwajskiej, pojedź do Szwecji i masz teraz wspaniałego szwedzkiego sponsora. To facet, którego nikt nie znał. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc graczom w karierze dzięki ich talentowi.

„Kiedy tor jest międzynarodowy, jest coraz więcej graczy. Błędem było szukanie tylko w Hiszpanii. Wiele krajów może oferować graczy. Przybędą inni i musimy im pomóc. Jeśli sponsorujesz graczy, obwód się rozrasta ”.

britos fabrice pastor apt sevilla

Bezprecedensowe wydarzenie

„Mieliśmy wspaniałe osobowości w Pro-Am jak Wozniacki, Zverev, Charles Leclerc, David Lee… To był jeden z najlepszych Pro Am, jakie musieliśmy zrobić w 3 dni.”

„Tor za Casino de Monte-Carlo to dla mnie marzenie. Chciałbym podziękować osobom, które pozwalają nam jak książę Albert i rządowi... padel coś wyjątkowego ”

legary quiles apt padel wieża mistrza monako

Nowe kraje w APT Padel Wycieczka

Po tym, jak jego kalendarz został wstrząśnięty kryzysem zdrowotnym, APT Padel Trasa powinna być w stanie ogłosić bezprecedensowy kalendarz 2022 w padel.

„Mam szczęście, że mam zespoły, które pracują dzień i noc. W nadchodzących tygodniach będzie mnóstwo niespodzianek, z kilkoma niedawno potwierdzonymi krajami i dwoma nowymi kontynentami ”.

fabrice pastor chiostri alfonso monako

Oprócz przewodniczenia obwodom międzynarodowym, Fabrice Pastor nadal lubi grać i będzie reprezentować Monako na Mistrzostwach Europy FEPA:

„Zamierzam reprezentować swój kraj na Mistrzostwach Europy w Bilbao. Myślę, że jestem dziesiątym graczem ”.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.