À Lisbonne dla Mistrz Portugalii, Fabrice Pastor odpowiada na pytania od Padel Magazine, Prezes 'SAPT Padel Wycieczka daje nam swoje wrażenia z obwodu, który nigdy nie przestaje zadziwiać swoją jakością i rozwojem.

TRAFNY Padel Wycieczka po Portugalii

Fabrice Pastor padel zwiedzanie PortugaliiPadel Magazine : Kończymy ten 3 tydzień w Portugalii. Czy możemy już podsumować te trzy tygodnie?

Pastor Fabrice:" Ocena bardzo pozytywna. Z powodu Covid nie mogliśmy zagrać w Srebrzyk, ale nadal postaramy się to zrobić. To bardzo pozytywne, ponieważ korzystamy z pomocy portugalskiej federacji padel. Gracze są w bańce. Wykonujemy pracę, której wymaga, aby zapewnić, żeAPT Padel Wycieczka dorastać".

Padel Magazine : Widzimy również, że poziom gry poprawia się na APT Padel Wycieczka.

Pastor Fabrice:"Tak, to prawda. Jest wielu nowych graczy. Nie tak młodzi traktują tor bardzo poważnie. Pomaga młodym ludziom, ponieważ daje im przewagę konkurencyjną w porównaniu z tym, co mają w swoim kraju. Był to szok na dwóch kontynentach: amerykański i europejski. Było wiele niespodzianek. Jesteśmy bardzo zaskoczeni poziomem portugalskich piłkarzy, którzy przyjeżdżają ze swoim trenerem. Jest bardzo profesjonalny, a poziom wysoki.”

Padel Magazine : Mieliśmy historię o Moyano i Rico, którzy zostali zarejestrowani na tego Mistrza i którzy ostatecznie nie mogli przyjść. Czy możemy dowiedzieć się więcej?

Pastor Fabrice:„Nie chcę rozmawiać o innych obwodach. Jeśli zadasz mi pytanie, odpowiem. To naprawdę niefortunne, ponieważ ci gracze naprawdę chcieli zagrać w tym turnieju. To dla nich rozczarowanie. Drugi obwód kontynuuje swoją małą „mafię uliczną”. Gracze powinni mieć możliwość wyboru turniejów, w których grają".

„Ważne rzeczy zostaną wkrótce ogłoszone”

Padel Magazine : Po Portugalii odbędą się trzy turnieje w Szwecji. Czy będą inne etapy w Europie?

Pastor Fabrice:„Wkrótce odbędzie się konferencja prasowa Thomas Johansson, w którym zostaną ogłoszone ważne rzeczy. Chciałbym ci powiedzieć, ale dyrektor obwodu mi zabrania! Ale mogę powiedzieć, że to ważna wiadomość dla obwodu APT Padel Wycieczka i dla for padel".

Padel Magazine : Wiemy, że Thomas Johansson – dyrektor APT Padel Tour- ma powiązania z nowym prezesem FFT Gilles Moretton. Czy można ustalić konkretny związek między APT a FFT?

Pastor Fabrice: ”spotkałam się Gilles Morettona i jego zespół w Roland Garros. Mogę powiedzieć, że relacje są bardzo dobre. Powołanie Morettona na prezesa FFT to bardzo dobra rzecz dla for padel Francuski. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy współpracować z francuską federacją tenisową.”

Padel Magazine : Czy możemy sobie wyobrazić APT w Paryżu, na przykład w Roland-Garros lub w klubie Pyramides? 

Fabrice Pastor :„Tak, czemu nie, możemy o tym marzyć. Piramidy (od redakcji: klub położony w zachodniej części Paryża), to bardzo fajny klub. Zobaczymy, jak rzeczy ewoluują ”.

„Rozwój APT nastąpi szybciej”

Padel Magazine : Aby zrobić krok naprzód i stać się punktem odniesienia dla profesjonalnych torów, powiedziałeś, że celem jest 2023/2024. Czy jesteśmy dzisiaj zgodnie z harmonogramem? Czy ten termin można przesunąć, biorąc pod uwagę sukces turniejów?

Pastor Fabrice: „Myślę, że rzeczywiście masz rację. Widzimy, że obwód się powiększa. Mamy coraz więcej graczy.  Myślę, że to bardzo ważne, że mamy zawodników kilku narodowości. To naprawdę bardzo ważne dla sportu. Mieliśmy Holendrów, Litwinów, Belgów, Włochów, Francuzów, Szwedów…”

„Wierzę, że wzrost nastąpi szybciej. Wolę być trochę czujny na to, co się wydarzy, ponieważ zawsze istnieje zagrożenie z drugiej strony, co oznacza, że ​​są gracze, którzy zadają nam pytania. Proszą nas, ale teraz to do nich należy rozpoczęcie ruchu, zrobienie kroku naprzód ”.

Trafny padel zwiedzanie fabrice pastor portugalia

Padel Magazine : Rozmawialiśmy z Maxi Sanchéz Blasco, który powiedział nam, że bez APT Padel Tour, nie mógł zagrać w Europie. Czy to jeden z celów APT? Padel Turn to także obstawianie te młode talenty?

Pastor Fabrice: „Cel Monte Carlo International Sport był zawsze taki sam. Sanchez Blasco, czyli wczesny Di Nenno czy Stupaczuk. To zawsze pomagało padel, do młodych ludzi, aby zrobić karierę zawodową, a teraz oczywiście do APT Padel Wieża."

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.