Co jeśli Fabrice Pastor odniósł sukces w Ameryce, gdzie poniósł porażkę w Europie? Gdyby MCIS przeszedł przez Amerykę, aby osiągnąć swój cel na zawsze:Profesjonalny tor godny tej nazwy„? Ten człowiekRahi i rozczarowany„Kto nie chciał”nie ma nic wspólnego z padelem ”czy sprawdził swoją pozycję? Czy powiedział „nie” profesjonalnemu obwodowi? Spróbujemy na nie odpowiedzieć.

Rozpoczęcie dużej konkurencji

Fabrice Pastor rozpoczyna dużą konkurencję w Ameryce Północnej. Celem jest stworzenie toru dedykowanego bardzo dobrym graczom padel / profesjonalnym. Wiemy, że profesjonalni gracze tak naprawdę nie mają wyboru: nie mogą brać udziału w kilku obwodach. I większość graczy World Padel Tour odnawia się przez 5 na oficjalnym torze zawodowym w drugim semestrze 2018.

Ale MCIS nie pożegnał się z padlem. Przeciwnie, przedsiębiorca z Monegasque wrócił do zdrowia w Ameryce Północnej. Został niedawno, pierwszy Prezydent Continental American Padel Federation, Struktura, która będzie potrzebna w przyszłości, ponieważ obejmuje już główne federacje strefy 3: Meksyk, USA i Kanadę.

OZAN ​​I AGUIRRE WYGRYWAJĄ 1er MASTER INAUGURAL CAPF

Kierunek Ameryka

Drugi punkt: to elitarny obwód, który chce założyć Fabrice Pastor. Jego ambicje wydają się być ważne. Ponieważ w Europie nie chcieliśmy go, to w Ameryce Północnej Feniks może odrodzić się z popiołów.

Pamiętajcie, że około września pamiętamy szczególnie rozczarowanego mężczyznę, który widział jego projektMiędzynarodowa wycieczka Padel weź wodę. Rozczarowanie, które było wspaniałe dla monsieur Pastora. Do tego stopnia, że ​​chcę się poddać ”zdecydowanie padel”. Ale nie odwracamy się od pasji. A jeśli możemy być za lub przeciw projektom Monte Carlo International Sports, nigdy nie możemy powiedzieć, że jego prezydent nie jest fanem tego sportu.

Fabrice Pastor: „Rozczarowany graczami i dla nich”

Jakie opcje?

Fabrice Pastor powraca w tańcu po drugiej stronie Atlantyku. Pozycja, która może się rozwinąć, odkąd region widzi padel, ma coraz większe znaczenie, podobnie jak w Europie. Możemy zobaczyć kilka opcji futures dla Fabrice Pastor:

Po pierwsze, jeśli World Padel Tour chce zapuścić się do Ameryki Północnej, obecny profesjonalny tor będzie musiał zachować niski profil w świetle bardzo burzowej przeszłości między MCIS i WPT. Ponieważ jest pewne, że Fabrice Pastor nie będzie chciał drugiej awarii z powodu WPT.

Następnie, za pośrednictwem CAPF, Fabrice Pastor chce stworzyć bardzo duży obwód, który zostałby uruchomiony w 2020. Pierwszy krok już się odbył, a kolejne nadejdą. Jest to konfiguracja obwodu, który może równie dobrze zbliżyć się do obwodu profesjonalnego. Jeśli organizacja CAPF ma być teraz organizacją północnoamerykańską, nic nie mówi, że ta organizacja nie może się rozwijać. "Drzwi nie są zamknięte„Powiedziano nam. Wszystko jest powiedziane.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.