FAC Frontignan chce zdywersyfikować swoją działalność, aby ją zwiększyć padel. "Le padel to doskonały sport, który dodaje energii klubowi ”.

[src googlemap = ”"Szerokość= „150 ″ wysokość =” 150 ″]

AC Frontignan ma teraz swoje padel. Od ponad roku klub tenisowy Frontignan miał ambicję dywersyfikacji swojej działalności poprzez usunięcie starego kortu tenisowego i zastąpienie go kortem tenisowym. padel.

Przez ostatni miesiąc wielu przyjeżdżało, aby spróbować swoich sił padel.

„Zaletą jest to, że już teraz cieszymy się dużą dynamiką w klubie, ale także poza nim” - wyjaśnia Axel Sabalete, kierownik budowy.

Rzeczywiście, kilka kroków dalej klub Sète rozpoczął już działania wojenne, oferując padel w swoim klubie tenisowym. Wreszcie klub tenisowy Palavas w 20 minut od klubu oferuje również padel.

"W regionie wszyscy chcą jego padla"

Jeśli zatem Frontignan uruchomił się w pełni w padel, inne kluby podążają za nim i idą w jego ślady. Szczególnie w Montpellier lub w pobliskim regionie kluby padel pomnoży się również, dzięki czemu liga Langwedocji stanie się liderem padel krajowy.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Klub na zdjęciu:
https://www.facebook.com/454079768022480/photos/?tab=album&album_id=1001566316607153
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.