FAC Frontignan chce zdywersyfikować swoją działalność, aby zwiększyć swój padel. "Padel to idealny sport do ożywienia klubu ”.

[src googlemap = ””Szerokość= ”150 ″ wysokość =” 150 ″]

AC Frontignan ma teraz swój padel. Przez ponad rok klub tenisowy Frontignan miał taką ambicję, aby zdywersyfikować swoją działalność, usuwając stary kort tenisowy i zastępując go kortem Padel.

Od miesiąca wiele osób przychodzi, aby wypróbować padel.

„Zaletą jest to, że już teraz mamy świetny rozmach w klubie, ale także poza klubem”, wyjaśnia Axel Sabalete, kierownik witryny.

Rzeczywiście, kilka kroków dalej klub Sète rozpoczął już działania wojenne, oferując padel w swoim klubie tenisowym. Wreszcie klub tenisowy Palavas w 20 minut od klubu oferuje również padel.

"W regionie wszyscy chcą jego padla"

Jeśli Frontignan jest w pełni zaangażowany w padel, inne kluby podążają i podążają za nim. Szczególnie w Montpellier lub w jego bliskim regionie kluby padelowe również będą się rozmnażać, czyniąc ligę Langwedocja czołową drużyną narodową.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Klub na zdjęciu:
https://www.facebook.com/454079768022480/photos/?tab=album&album_id=1001566316607153
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.