Prezes APT Padel Tour zrealizował niezwykły projekt w Rosario w Argentynie, Rzeczywiście, Fabrice Pastor stworzony z Ramiro Nanni, postacią padel międzynarodowy, Międzynarodowy Klub Sportowy Monte Carlo.

To kompleks o powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych, wyposażony w najnowocześniejszą technologię na usługach sportu. Będzie to najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny ośrodek sportowy w Ameryce Łacińskiej.

Będzie to zadaszony stadion z padel, tenis plażowy, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, hokej i squash. Ponadto powstaną dwa baseny, jeden podgrzewany kryty i jeden zewnętrzny. Będziesz mieć możliwość skorzystania z siłowni, siłowni, gabinetów fizjoterapeutycznych i gabinetów masażu

Klub, restauracja, sala imprezowa, parking podziemny oraz gry dla dzieci zapewnią sportowcom wszelkie możliwe usługi.

Aby podkreślić swój projekt, Fabrice Pastor i Ramiro Nanni wezmą udział w dwóch ważnych wydarzeniach padel. Rzeczywiście, Międzynarodowy Klub Sportowy Monte Carlo będzie gospodarzem Euro-Americana Padel Puchar i Wielki Mistrz APT.

Międzynarodowy Klub Sportowy Monte Carlo

Pierwsze wydarzenie odbywa się co dwa lata z udziałem najlepszych graczy z obu kontynentów. W tym roku odbędzie się w sierpniu w godz Srebrzyk. To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych.

Ostatnia edycja odbyła się w Portugalii ze zwycięstwem Amerykanów. W związku z tym Europejczycy poczują zemstę.

Drugie wydarzenie to finałowy turniej APT z imponującą pulą nagród w wysokości 100 000 $.

Powstawanie takich kompleksów na całym świecie to prawdziwa trampolina do rozwoju padel.

Źródło: Infobae

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.