Ostatnio zaobserwowaliśmy dość szczególne zachowania na stokach i poza nimi. padeldo tego stopnia, że ​​można się zastanawiać, czy od graczy wymaga się okazywania pewnej uprzejmości wobec przeciwników.

Sanchez / Capra: różnica w podejściu

Wczoraj Gonzalo Alfonso i Xisco Gil, którzy rozegrali razem dopiero drugi mecz, sprawił miłą niespodziankę zwycięstwem po wielkiej walce z parą numer 10 Malaga P1, Sanchez / Capra. Po spotkaniu Maxi Sanchez, choć wyraźnie zawiedziony porażką, nie omieszkał pogratulować numerowi 1 z A1 Padel i jego pomocnika na ich ważny mecz.

Kolega z drużyny Maxiego, Lucho Capra, również zamieścił wiadomość na Instagramie tuż po porażce. Z drugiej strony nie miał ani słowa na Xisco i Gonzalo. Czy Lucho jest trochę złym graczem, czy po prostu zapomniał o swoich współczesnych rywalach? Czytając komentarze pod publikacją widzimy, że kibice wybierają to pierwsze rozwiązanie, zwłaszcza że tradycyjny pomeczowy uścisk dłoni był dość chłodny, co zobaczycie poniżej…

Paquito / Lebron: ta sama walka

A skoro mowa o meczu po meczu, oto scena, która poruszyła fanów na całym świecie padel ostatni weekend. Po pełnym napięcia zwycięstwie Galana i Chingotto nad Lebronem i Navarro „El Lobo” najwyraźniej nie chciał okazać uczuć swojemu byłemu koledze z drużyny Ale.

Tuż po spotkaniu na swoim koncie na Instagramie Paquito nie omieszkał pogratulować swoim ówczesnym przeciwnikom, co wyraźnie ucieszyło Galana, który jako pierwszy skomentował i oklaskiwał swoich przeciwników za najważniejszą bitwę dnia. Tym bardziej odczuwalne, gdy wiemy, że Sewillijczyk był mocno zauroczony Madryniańczykiem, gdy ten rozbił mu głowę!

https://youtu.be/tZOQ5UbJ4dw?si=Z45QJLyzdn_FgfU_

Trochę jak Lucho Capra, Lebron „zapomniał” pogratulować Ale i Fede…

Jak widać na tych dwóch ostatnich przykładach, nie wszyscy gracze reagują w ten sam sposób po porażce. Czy Twoim zdaniem ważne jest, aby po meczu chwalić pracę tych, którzy Cię pokonali, czy ostatecznie nie ma to żadnego znaczenia?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !