Federico Chingotto zanotował największy postęp w pierwszej dziesiątce, dzięki swojemu pierwszemu tytułowi w karierze w kategorii Major i Otrzymano 2000 punktów !

Galan nie jest jedynym, który zawarł dobry interes wygrywającWłochy Major. Wspiął się jego partner, Federico Chingotto dwa miejsca w rankingu, podwojenie juan lebron et Martina Di Nenno Przy okazji!

Super Szop pracz właśnie dotarł jego najlepszy ranking w swojej karierze w ten poniedziałkowy poranek, stając się nowym numerem 4 na świecie! I wszystko wskazuje na to, że na tym nie poprzestanie! Z Ale Galanem wygrali już „wszystko”: dwa tytuły w P2, jeden tytuł w P1 i jeden tytuł w Major ! Idąc w górę, ten duet może nas ponownie zaskoczyć w tym sezonie!

Ranking FIP
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.