Nigdy nie przestajemy o tym mówić: Fede Chingotto i Ale Galán doskonale znalezione : skojarzenie Argentyńczyka i Hiszpana działa znakomicie. Liczby nie kłamią: obaj mężczyźni systematycznie docierali do finałów w pięciu turniejach, w których razem grali, a do zdobycia są trzy tytuły. To oczywiste, że nikt nie poradziłby sobie lepiej w tym okresie, nawet numer 1 Arturo Coello i Agustín Tapia!

Dzięki tym wyjątkowym wynikom Fede i Ale wspinają się na szczyt ranking FIP. Rzeczywiście Galán wyprzedził Tapię i jest teraz na drugim miejscu, za Arturo Coello. Chingotto ze swojej strony awansował o dwa miejsca i obecnie zajmuje szóste miejsce, nieco poniżej 700 punktów za piątym Martínem Di Nenno. Jeśli dynamika par Stupa / Di Nenno i Chingotto / Galan będzie się utrzymywać, „Super Raton” nie powinien długo pozostawać poza Top 5…

Czy Twoim zdaniem mieszkaniec Olavarría wkrótce stanie się piątym zawodnikiem na świecie, czy też będziemy świadkami przebudzenia „Superpibes”, albo spadku władzy Ale i Fede?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !