Pomiędzy Fede Chingotto i Ale Galanem rodzi się mała historia miłosna. Argentyńczyk i Hiszpan, który zdobyli swój trzeci wspólny tytuł w Mar Del Plata (czwarty sezon w Madrycie) doskonale uzupełniają się na torze i nie przestają się komplementować.

Po recitalu w półfinale przeciwko Stupie i Di Nenno (6/3 6/3) Fede złożył piękny hołd swojemu partnerowi, który pozwolił mu zmienić wymiar. Chociaż często słyszymy, jak ludzie mówią: „Wstaw Chingo w swoje życie” (co oznacza „i wszystko będzie dobrze”), „Super Raton” odpowiedział w bardzo ujmujący sposób: „Wprowadzenie Chingo do mojego życia to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mnie spotkała przydarzyło mi się.”

Po zwycięstwie nad Coello i Tapią Ale, który miał trudności z wejściem na mecz, nie wahał się wysłać kwiatów swojemu nowemu partnerowi: „Mam specjalną wiadomość dla moich drużyn (…) To zwycięstwo wygraliście sami”.

Oto dwójka graczy, którzy nie żałują, że zdecydowali się połączyć siły, ponieważ nigdy razem nie przegrali przed finałem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !