Fani Fernando Belasteguina mogą być uspokojeni, legenda padel świat nadal planuje kontynuować swoją karierę przez co najmniej 3 lata!

„Król Bela” ogłosił to w wywiadzie dla Argentyński magazyn Olé, planuje kontynuować karierę piłkarską przez kolejne 3 lata: „Widzę siebie grającego jeszcze przez trzy lata: 2022, 2023 i 2024. Dziś czuję się silny i chcę kontynuować. Idę do łóżka, myśląc o strzałach, które będę musiał poprawić następnego dnia na treningu, aby móc dalej rywalizować z młodymi ludźmi, którzy są ode mnie o 20 lat młodsi. Myślę, że nadal mogę grać jeszcze trzy lata na dobrym poziomie.”

Jeśli logicznie powinien… kontynuuj z Arturo Coello w przyszłym sezonieArgentyńczyk wyjaśnia, że ​​nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć: „Bardzo się cieszę, że mogę grać z Arturo. Rozmawialiśmy już o kontynuacji współpracy w przyszłym roku, ale nigdy nie wiadomo, gracz może bardzo dobrze zadzwonić do niego po Final Master i zaproponować mu projekt, który sprawi, że będzie chciał więcej. A jeśli tak, to nie będzie problemu, poszukam innego partnera. Na razie chodzi o to, aby kontynuować razem, ale nic nigdy nie jest pewne ”. 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !