Mistrz My Padel Tour 2016 zakończył się bardzo wysokiej jakości P1000 w Tuluzie Padel Klub. W przypadku mężczyzn para Aix wygrywa Ferrandez / Gauthier, a dla pań Vandaele / Godallier osiąga mały wyczyn pokonując faworytów turnieju Lambregts / Damiano.

Vandaele / Godallier: Narodziła się nowa para

Wśród pań faworyci rzadko są przepychani w turniejach padla. Jednak podczas tego Mistrza w Tuluzie Padel Club, możemy rozsądnie powiedzieć, że od teraz będziemy musieli liczyć się z nową parą: Vandaele / Godallier. Marianne Vandaele, zawodniczka Toulouse, pokazała bardzo piękne rzeczy po lewej stronie, podczas gdy Léa Godallier, nieznana w świecie padla (ale negatywna w tenisie), dokonała wstrząsającego przełomu w tym małym świecie, pokonując swoją koleżankę z drużyny Elodie Damiano i Emmelien Lambregts , uznani gracze w padla. Przypomnijmy na marginesie, że Elodie Damiano jest wicemistrzem Francji w 2016 roku padel, a Emmelien Lambregts, wicemistrzem Europy w drużynowym padelu 2015. To świadczy o ogromnym występie Vandaele / Godalliera, który nie pozostanie. na pewno nie ma.

my-paddle-Tour 2016-ladies

Jednak w pierwszym secie faworyci mają dobry początek, a ich przeciwnicy mają problemy z wejściem do gry. Można powiedzieć, że to także ich pierwszy prawdziwy test. Ale moc Vandaele / Godallier związana z większą regularnością pozwala im wejść do gry i powrócić do 5 wszędzie. W remisie osoby z zewnątrz są bardziej przedsiębiorcze i potrafią wziąć udział w pierwszym secie.

W drugim zestawie jest to tylko formalność, ponieważ Vandaele / Godallier wygrywa 6 / 1.

Spotkaj się na następnym dużym turnieju i sprawdź, czy to zmieni test ...

FERRANDEZ i GAUTHIER jako szef

Na początku turnieju, pomimo silnych par w obecności, para Aix znalazła się na pozycji faworytów i nie zawiodła się. Od początku turnieju do końca Ferrandez / Gauthier wykazywał dużą regularność, szczególnie w upalne momenty. Pary Lyonu zapłaciły cenę. Po pierwsze w półfinale, przeciwko parze Lopes / Authier, poziom gry był wysoki, ale nic nie można zrobić dla Lyonu, który musi się pokłonić w zestawach 2 6 / 4 7 / 5. Prawie taka sama cena dla Bergerona / Morillona w finale, ponieważ pokona 6 / 3 7 / 6 pomimo ogromnego drugiego seta bardzo mocno.

A priori, para Ferrandez / Gauthier nie powinna trwać, odkąd Jérôme Ferrandez i Laurent Boulade postanowili powtórnie grać razem na następny sezon. Pamiętamy wielki sezon, który już rok temu zrealizowała 1. Będziemy musieli ich ściśle przestrzegać.

My Padel Tour: turniej z najwyższej półki

Przez Alexisa Sallesa, Bastiena Blanqué i Laurenta Imberta, założycieli My Padel Tour, w następnym sezonie walizki zostaną oddane w 6 lokalizacjach: Lyon, Tuluza, Paryż, Bordeaux, Lille, Valencienne. Wszystkie etapy będą miały P1000.

Obwód, który działa bardzo dobrze i odszedł do końca. Niech żyje ten formowalny obwód.

my-paddle-tour 2016

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.