Jaki program ! Co za tłum w Club du Mas Perpignan na drugi etap FFT Padel Tour.

Niewątpliwie to elitarne wydarzenie padel Francuzi będą odznaczać się poziomem gry i jakością meczów, doskonale ilustrowaną podczas półfinałów i finałów panie i panowie.

Turniej, który był pełny!

Tak, nie było czołowych francuskich graczy, ale ostatecznie mieliśmy bezprecedensowe mecze i wyjątkową rywalizację. Wśród pań nieobecność Alix Collombon i Léi Godallier pozwoliła innym się wyróżnić i dać nam kilka bardzo wyrównanych meczów.

W przypadku Club du Mas pobijemy rekordy z publicznością, która tłumnie przyjechała, aby zobaczyć najlepszych graczy, ale także „trzeba powiedzieć, że jedna z osobowości, o których dużo mówi padel, Cyryl Hanouna” wyjaśnia Alain Henry, jeden z menedżerów Club du Mas.

Wybrany urzędnik odpowiedzialny za padel, Eric Largeron, był również obecny przez cały weekend. “Praca klubu była wyjątkowa. Mieliśmy świetne mecze. A tłum, który był przez cały weekend, pokazuje, że padel jest na dobrej drodze” zachwyca.

Nowe pary, które już rozmawiają!

Wśród panów było bardzo dużo pierwszych razy, a może prawie. Tak było zwłaszcza w przypadku pary Grué / Valsot, która przegrała w półfinale z Cancelem / Guichardem.

Kapitanowie będą mieli pracę...

Robin Haziza, kapitan drużyny dziewcząt i następca Alexisa Sallesa po męskiej stronie, Hiszpan Pablo Ayma, również nadzorował zawodniczki.

Bardzo mili zwycięzcy

Melissa Martin / Amélie Detrivière i Yann Auradou / Manuel Vives poszli na całość, aby wygrać P2000.

Więcej ludzi wokół stoków, ale także więcej osób przed ekranami, aby oglądać elity padel Francuski. Podczas finału dochodziliśmy momentami, jak w Padel Horizon, blisko 650 osób jednocześnie i blisko 10.000 XNUMX odsłon.

Jak na Padel Horizon, Club du Mas wywiązuje się z kontraktu z wyjątkowym wykończeniem.

Dla tych, którzy chcą wrócić do kanału wiadomości turniejowych, to się dzieje ICI.

FFT Padel Tour Perpignan: programowanie, wyniki i na żywo

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.