Czy zawsze marzyłeś o graniu na P2000 i rywalizacji z elitą padel Francuski ? Jest jeszcze czas, aby spróbować szczęścia w Perpignan!

Zgodnie z zapowiedziami FFT, w tym roku pojawią się cztery P2000. A jeśli cię tam nie było Padel Horizon w zeszłym miesiącu, masz tylko trzy szanse, aby wziąć udział w jednym z tych turniejów, które są najbardziej podnoszone we Francji.

Au mityczny klub Mas, to po raz kolejny wymarzone warunki, które zostaną zaoferowane graczom, którzy wyruszą w podróż.

Wśród dziewczyn, po kilku niespodziankach, które były w Padel Horizon, wciąż spodziewamy się bardzo wyrównanych meczów.

Wśród panów oczy nadal będą zwrócone na Teo Zapatę i Cyrila Hanounę, którzy już potwierdzili swoją rejestrację. Tym razem nie Wild-Card dla 66. gracza na świecie i gospodarza TPMP. Ale Zapata jest zasymilowany 5 i Hanouna mając włamuje się do Top 300, ta para powinna być najgorsza w kwalifikacjach.

Chcesz spróbować szczęścia? Zostały Ci dwa dni!

Aby się zarejestrować, dzieje się to z sędzią, panem Yannickiem SAFONT-em – yannick.safont@fft.fr / 06.11.76.51.99- i masz do w najbliższy piątek 23:59 !

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego turnieju, nie wahaj się skonsultuj się ze stroną FFT.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !