Faworyci generalnie wykonali dziś robotę na P2000 FFT Padel Wycieczka po Tuluzie Padel Klubie, a przed nami kilka świetnych półfinałów!

w panowie, w najtrudniejszym ćwierćfinale Loïc Le Panse i Nicolas Trancart wygrali z François Authier i Justinem Lopesem: 6/4 7/6. W pozostałych meczach faworyci sprostali zwycięstwom w setach dla Bergeron/Tison, Blanqué/Leygue i Maigret/Scatena!

w filles, faworyci również wykonali swoją robotę. Po szybkie zwycięstwo Soubrie / Invernon, Alix Collombon i Léa Godallier zrobili to samo przeciwko Alquier / Phaysouphanh. Dla Detriviere/Ligi też nie ma problemu. W jedynym meczu w trzech setach ćwierćfinałów rozstawiona czwórka Ros / Lefevre narzuciła swój ranking Lambregtom / Majdoubi: 4/5 7/7 5/6!

Wyniki i tabele

Tabela finałowa, mężczyźni P2000 Tuluza 2021 – półfinały

Losowanie finału kobiet Tuluza 2021 półfinały

Program półfinałów

Zaczynamy od dziewczyny, o 09:30 :

Detriviere / Ligi vs Invernon / Soubrie (Centrum)

Collombon / Godallier kontra Ros / Lefevre (ścieżka 2)

Następnie kontynuujemy z chłopcy, od 10:30 :

Blanqué / Leygue kontra Maigret / Scatena (Centrum)

Bergeron / Tison vs Le Panse / Trancart (ścieżka 2)

 

Znajdź cały program na dzień w niedzielę: PROGRAM NIEDZIELNY

Linki do meczu podamy jutro ICI !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !