Bardzo intensywny sobotni dzień kończy się w Perpignan i zostały tylko 4 pary dla kobiet i mężczyzn.

Po eliminacjach dwóch najwyżej notowanych par wcześniej tego dnia, dzisiejszego wieczoru pokonali rozstawie 3 i 4 . Pokonany przez Bena Tisona i Freda Pommiera, rozstawiony 3, De Meyer / Vanbauce, nadal będzie obecny w półfinale. Rzeczywiście, młode Bordelais zostały wyłowione, a ich przeciwnicy zrobili WO na jutro.

Dorian i Thomas będą zatem mieli dodatkową szansę, przeciwko parze, która się pokazała szczególnie na jego korzyść dzisiaj : Auradou/Vives.

Drugi półfinał zmierzy się z dwoma nowymi związkami, z jednej strony Benjamin Grué / Florian Valsot, z drugiej Ludovic Cancel / Dylan Guichard. Oczywiście ciekawie będzie zobaczyć byłych kolegów z drużyny, Grué i Cancela, twarzą w twarz! Miejmy tylko nadzieję, że Ludovic i Dylan w pełni zregenerują się po wielkim maratonie przeciwko Trancart / Le Panse: 4/6 7/6 7/5.

Wśród pań to zemsta P2000 of Padel Horyzont nadchodzi, ze starciem między Invernon / Soubrie i Clergue / Ligi. Sovereign przeciwko Ginier/Pothier, czy Laura i Fiona będą w stanie powtórzyć przeciwko rozstawionej 1 turnieju?

W drugiej części tabeli znajdziemy dość logicznie Mélissę Martin i Amelię Detriviere, obecną już na tym etapie konkursu w Paryżu. Najlepsze rozstawienie zmierzy się z nowym duetem, Wendy Barsotti i Marianne Vandaele.

Program na najbliższą niedzielę znajdziecie poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi