W to niedzielne popołudnie zaoferował nam nowy i kuszący plakat w finale ostatniego P2000 roku, który odbył się o godz. 4 Padel Toulouse-Colomiers. Rzeczywiście Bastien Blanqué i Dylan Guichard byli przeciwni niespodzianka para tego turnieju, trenowany przez Loïca Le Panse i Nicolasa Trancarta.

Ten ostatni, który w sobotę osiągnął niesamowitą rywalizację, eliminując rozstawionego z numerem 1 Johana Bergerona i Adriena Maigreta, pokazał, że podczas tych trzech dni turnieju był pewny siebie. W ten niedzielny poranek zrobili to ponownie, dominując w półfinale parę Grué / Forcin.

Jednak marsz, który doprowadził do zwycięstwa, był wciąż nieco wysoki dla „Team Kong”, który padł na Bastiena Blanque i Dylana Guicharda w szczytowej formie. Obaj gracze prezentowali monstrualny poziom gry przez cały weekend. Toulousain, który grał u siebie, poprosił młodego Francuza, aby dołączył do niego na ten ostatni turniej w roku. I wygląda na to, że majonez dobrze przyjął się między dwoma przyjaciółmi!

Rzeczywiście od początku meczu miejscowy i jego partner niczego nie przegapili, narzucając swoją wejściową grę. Techniczny i spokojny, Dylan Guichard wykonał porywający występ, demonstrując pełen zakres swojego potencjału. Po lewej Bastien logicznie opanował swoją przekątną i jak zwykle pokazał niezawodną obronę. Pomimo Loïca Le Panse, który wydawał się nieco osłabiony fizycznie, „Team Kong” dał z siebie wszystko, aby wrócić do gry. Jednak zbyt wiele błędów uniemożliwiło im nadrobienie straconego czasu.

Guichard Blanque P2000 Tuluza
Dylana Guicharda i Bastiena Blanque

Wynik końcowy: 6/1 – 6/2 dla pary Blanque – Guichard.

Pod koniec meczu obaj zwycięzcy wrócili przed mikrofon Padel Magazine o tej koronacji io wrażeniach z pierwszego wspólnego turnieju we Francji.

"Graliśmy dobrze, chcieliśmy zagrać razem. Od razu zagraliśmy agresywnie i szybko zdobyliśmy bramkę. Można powiedzieć, że rozegraliśmy wspaniały finałskomentował Bastien.

„Bardzo się cieszę, że doszedłem do nowego finału i wyszedłem zwycięsko. Byliśmy solidni przez cały turniej. Bardzo dobre zwycięstwo, jesteśmy szczęśliwi” powiedział nam Dylan.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.