Le World Padel Tour po prostu muszę się zachowywać! Francuska Federacja Tenisowa zaoferuje od 1. etapu FFT PADEL TOUR Lille à El Padel Club : FFT TV.

La FFT TV jest nowy plateforme Federacji. Ta platforma będzie oferować tenis na żywo, tenis plażowy i oczywiście padel. Ale ta platforma nie będzie ograniczona do bezpośredniego: licencjobiorcy będą mieli dostęp do raportów, transmisji i wielu filmów na temat sportu reprezentowanego przez FFT.

Łącznie czterdzieści LIVE na platformie, w tym 6 LIVE PADEL z Mistrzostwa Francji Padel, następny wrzesień

FFT ma wiele ambicji. Jeśli początkowo 2/3 lata temu prezes FFT Bernard Giudicelli miał nadzieję uruchomić kanał FFT, udało mu się uruchomić tę platformę od 2020 roku.

Już na żywo FFT inwestuje prawie pół miliona euro. Część raportów i filmów oferowanych na platformie zostanie opracowana wewnętrznie.

Aby powrócić do padla, FFT ogłasza, że ​​jego celem jest „zbliżyć się do tego, co dzieje się na profesjonalnym torze: The World Padel Tour„. Plany i ducha zostały zbadane przez zespół audiowizualny FFT, aby zaoferować wyjątkowe wrażenia na platformie FFT.

Inwestycja i praca, która będzie oferowane za darmo zarówno licencjobiorcy, jak i nie-licencjobiorcy na nowej platformie FFT TV.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.