Obecny numer 1 w rankingu World Padel Tour, Paquito Navarro, zapewnił najlepszy lot w finale Marbella Master przeciwko Juanowi Lebronowi i Ale Galan.

Jedyny na świecie numer jeden, MVP pierwszego turnieju sezonu, 2020 rozpoczął się doskonale dla Paquito Navarro. A kiedy zobaczymy poziom, który pokazał podczas finału w Marbelli, mówimy, że wszystkie te sukcesy są bardzo zasłużone dla Andaluzji.

Ten finał wygrane przez Lima / Navarro, była prawdziwą kliniką od Paquito. Obrona z bocznym oknem, kopnięcie między nogami, obezwładnione uderzenie, odzyskanie sił, pasy startowe, wygrana w siatkówkę. W wieku 31 lat Muza Bullpadel est na szczycie swojej gry i to wideo z jego najpiękniejszych działań podczas finału World Padel Tour Marbella Master jest po prostu niesamowity.

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!