Śledź finały World Padel Tour Barcelona Master, z pierwszym Salazar / Triay kontra Gonzalez / Sainz Puis Di Nenno / Navarro kontra Chingotto / Tello.

Zbliżamy się do końca w Palau Sant Jordi. Od 10:00 dzisiaj rozpoczną się finały tego WPT Barcelona Master.

Zaczynamy od Damska, z po jednej stronie numerami 1 Gemma Triay i Alejandra Salazar, a po drugiej Bea Gonzalez i Lucia Sainz, które zawsze gonią za pierwszą koronacją. Finaliści pierwszego turnieju sezonu, zawodnicy Gaby Reca, wrócą po 11 turniejach!

Bezkompromisowe od początku zawodów Gemma i Ale nie pozostawiły dotychczas swoim przeciwnikom żadnych szans. 4 wygrane w prostych setach, przy czym nie więcej niż 5 przegranych gier na mecz! Dość powiedzieć, że będą wielkimi faworytami tego finału.

w panowie, to nadal jest niepublikowany plakat w finale. Te dwie pary, które za każdym razem potykały się o najwyższy stopień, będą miały dziś nową szansę na wygranie pierwszej koronacji w 2021 roku. Zobaczymy, która z nich będzie w stanie ją zdobyć. Cokolwiek się stanie, to jest znak Bullpadel kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu!

WPT chingotto tello kontra paquito navarro di nenno 2021

Federico Chingotto i Juan Tello po swoim trzecim występie w finale (przeciwko 3 w tym sezonie dla swoich rywali) przybywają z pełnym przekonaniem po wczorajszym zwycięstwie z numerami 4. Nie oddalili się daleko od zjazdu z drogi, aby wejść do biegu w Katalonii , przeciwko Arroyo / Coello, Argentyńczycy od tego czasu się odwrócili. Wystarczy, by pokonać Paquito Navarro i Martina Di Nenno? Podopieczni Rodriego Ovide'a również są w dobrej formie, czego dowodem jest, że zagrają drugi z rzędu finał!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !