Finał Greenweez Paris Premier Padel Major, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:XNUMX, zapowiada dużo rozrywki.

Ale ze względu na poziom Lebrona i Galana wczoraj w półfinałach (zwycięstwo 6/1 6/0 przeciwko Limie i Stupie, rozstawie 3), można się zastanawiać, czy Juan Tello i Federico Chingotto będą w stanie przeszkodzić numerom 1 w zdobyciu drugiego tytułu po Rzymie.

Na swój pierwszy finał na tym torze Argentyńczycy przybywają z dużą dozą pewności siebie. Po przegranej w 1/XNUMX finału meczu z Belluati/Moyano, podopieczni Gaby Recy odnieśli dwa przekonujące sukcesy najpierw z Capra/Sanchez, a następnie z Di Nenno/Navarro. Oprócz Juana Tello, który wyróżnia się w tych gorących warunkach dzięki swojej wielkiej mocy, widzieliśmy, że Fede Chingotto również był w stanie przyjąć tę rolę finiszera. Wydaje się, że „El Gato” i „Super Raton” mają dziś broń, która może irytować numer jeden.

W każdym razie będą musieli być solidni od początku meczu, bo jak widzieliśmy wczoraj, gdy liczby powiększają przepaść, bardzo trudno jest ich wtedy nadrobić…

Do zobaczenia o 15:XNUMX w Canal Plus!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !