Półfinały ogłosiły swój werdykt dziś rano o godz. Dom P1000 Padel Bardzo Miluza, Z nasiona 2 i 3 którzy utrzymali swoją pozycję i znaleźli się w finale tego popołudnia, pokonując 14:30 na Padel Magiczny telewizor.

Motz/Olivier dominują nad Coirault/Lelarge

W pierwszym półfinale Guillaume Olivier et Juliena Motza (TS2) potwierdziło swój status, wygrywając 7 / 5 6 / 2 twarz Tomasza Lelarge’a et Romaina Coiraulta (ST4).
Pierwszy set był zacięty, naznaczony wczesną wymianą przełamań i licznymi długimi wymianami. Motz i Olivier grali bardziej konsekwentnie i ostatecznie zyskali przewagę nad przeciwnikami, którzy pod koniec seta byli nieco zbyt krusi, a Lelarge popełnił zbyt wiele niewymuszonych błędów.

W drugim secie para Motz/Olivier przyspieszyła, szybko powiększając przewagę dzięki solidnej obronie i świetnemu uzupełnianiu się. Coirault i Lelarge, grając zbyt nierówno (40 niewymuszonych błędów), nie zdołali odwrócić trendu.
Statystyki potwierdzają tę dominację: 34 zwycięskich punktów dla Motz/Olivier, przeciwko 26 dla ich przeciwników i 5 przerobionych kombi 13 razy.

Brèchemier / Macchi potwierdzają swój status

Ze swojej strony Brechemier et Plama (TS3) doskonale kontrolował swój półfinał przeciwko Kacper / Stark, który pokonał trzeciego zawodnika Hanouna/Zapata dzień wcześniej.
Żaden cud: wygraj 6/3 6/1 Brèchemier/Macchi byli znacznie bardziej solidni i konsekwentni w grze. Caspar i Stark spisali się na medal przeciwko jednorodnej parze, dobrze przygotowani i pewni siebie.

Równy finał odbędzie się o 14:30.

Logika jest szanowana: Motz / Olivier (TS2) zmierzy się Brechemier / Macchi (TS3) za tytuł.
Une obiecujący finał pomiędzy dwiema parami solidnych elementów.
Powołanie o 14:30 Padel Magiczny telewizor śledzić wynik tego Dom P1000 Padel Bardzo Miluza.

Benjamina Dupouya

Padla odkryłem bezpośrednio podczas turnieju i szczerze mówiąc, na początku nie bardzo mi się to podobało. Ale za drugim razem była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tego czasu nie opuściłem ani jednego meczu. Jestem skłonny nawet nie spać do 3 w nocy, żeby obejrzeć finał Premier Padel !

Tagi