Jak za każdym razem podczas tournée po Ameryce Południowej, tego wieczoru, a raczej tej nocy dla Francuzów, zastaniemy w Chile dwie najlepsze pary Premier Padel w finale.

Rzeczywiście, po raz kolejny numery 1 i 2 były na tyle mocne, że mogły pokonać wszystkie rundy tego Santiago Premier Padel P1. W ćwierćfinale przeciwko Ruizowi/Gonzalezowi było gorąco dla Ale i Fede, ale zwycięzcy Mar Del Plata P1 pokazali, że mają bardzo mocne zasoby mentalne, nawet jeśli nie wszystko idzie tak, jak by chcieli.

Ze swojej strony Coello i Tapia w dalszym ciągu nie doświadczyli w Santiago najmniejszego zaniepokojenia, ale to nie czyni ich faworytami dzisiejszego wieczornego spotkania. Prowadząc 3 do 2 zwycięstw Chingotto i Galana, Arturo i Agustin absolutnie chcą dziś wieczorem zareagować na piąty finał (już) pomiędzy tymi dwoma duetami.

Nieistniejący w przeboju osiem dni temu w ArgentynieWczoraj Tapia spisał się bardzo solidnie na mecie w starciu z Paquito i Lebronem, o czym świadczy jego 10 z 13 trafień w trafieniu. Zirytowany tym, że w tym sezonie czasami siedzi w lodówce, geniusz Catamarki był wczoraj wieczorem wzywany częściej niż jego partner, ale był mniej skuteczny, ponieważ Arturo oddał doskonałe 21 zwycięskich strzałów przy zaledwie 5 niewymuszonych błędach!

Tego wieczoru Arturo i Agus będą musieli od początku do końca dać z siebie wszystko, ponieważ ich dzisiejsi przeciwnicy są w dobrej formie po zwycięstwie w Mar Del Plata. Wczoraj, podczas gdy Ale wyróżniał się szczególnie w ważnych momentach, Chingotto wyprodukował pierwszorzędny egzemplarz z 14 zwycięskimi strzałami, przy zaledwie 3 niewymuszonych błędach, a wszystko to przy trafieniu 7 z 8. Jeśli mieszkaniec Olavarríi okaże się dziś wieczorem równie solidny, być może Tapia i Coello będą musieli bardziej celować w Galana, używając ryzyka, jakie może to obejmować...

Zrozumiałeś, jeszcze jedno „Klasyk 2024 rozgrywany jest dziś wieczorem w Santiago w Chile. Czy Coello i Tapia zresetują liczniki, czy też Galan i Chingotto wykorzystają psychologiczną przewagę, odnosząc czwarte zwycięstwo w sześciu konfrontacjach? Czekamy na Wasze przewidywania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !