Dla tych, którzy nadal wątpił, Miguel Yanguas i Franco Stupaczuk zagrają razem z fińskiej P2, obaj mężczyźni już potwierdzili swoją rejestrację.

W oczekiwaniu na rejestrację wielkich faworytów i na zrobienie tego samego przez nowe pary Di Nenno / Lebron i Navarro / Cardona, już zauważamy na liście kilka nowych duetów.

Widzimy, że zgodnie z oczekiwaniami Momo Gonzalez udostępni utwór Edu Alonso. To zatem koniec pary utworzonej przez rodaka Antequerę i Alexa Ruiza. Ten ostatni spodziewany jest u boku Javiego Garrido.

Zauważamy również, że duety Nieto / Sanz, Belasteguin / Tello czy nawet Leal / Campagnolo postanowiły skupić się na stabilności w tym bardzo burzliwym okresie.

Porzucony przez Alonso Alex Chozas najwyraźniej nie potrzebował dużo czasu, aby znaleźć kolegę z drużyny, ponieważ jest zarejestrowany u swojego rodaka Tino Libaaka. Czy Augsburger zdecydował się nie jechać do Finlandii, czy to już koniec pary Tino/Leo? Jeśli dwaj młodzi gracze zakończą współpracę, kto będzie grał z tym, który rozbij 2 razy na 3, kiedy lobujesz ? Czekamy na Wasze przewidywania!

[Aktualizacja]: wśród rejestrujących znajdujemy również parę Alexa Ruiza / Javiego Garrido

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !