Czekaliśmy na to od dłuższego czasu. Fiona Ligi w końcu zadebiutuje naAPT Padel Wycieczka podczas Mistrza Wysp Kanaryjskich! Powiązany z graczem nr 15 w rankingu APT, Ligi korzysta z rankingu Portugalczyków, aby stworzyć siódme miejsce turnieju.

Pierwszy dla Ligi

„Jestem bardzo podekscytowany i szczęśliwy, że mogę zagrać w moje pierwszy APT. Nowi przeciwnicy, zupełnie inne wyzwanie i oczywiście zamierzamy przejść na całość!”, wyrażone francuskim międzynarodowym for Padel Magazine w ten czwartek rano.

Odnosząca sukcesy we Francji Fiona Ligi weźmie udział w P1000 z Setei w ten weekend, aby nabrać formy.

„W tej chwili wolę dobre przeczucie na boisku, a granie z Mafaldą po raz pierwszy daje mi 10.000 15% motywacji! Mafalda regularnie występuje w APT, ponieważ zajmuje XNUMX. miejsce w tabeli, więc chcę dać z siebie wszystko u jej boku., kontynuuje Fiona.

Jeśli doświadczenie jest dobre, Fiona Ligi zamierza zagrać w innych międzynarodowych turniejach.

fiona ligi katar

Obiecująca para

„Ostatni turniej odbył się ponad miesiąc temu i naprawdę chcę grać. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak nasze style gry mogą się uzupełniać na torze z Fioną”, deklaruje Mafalda Fernandes à Padel Magazine.

Będą do tego bardzo dobre pary Kanaryjski Mistrz, bo Carrascosa / Martinez czy nawet Herrada / Rodriguez są zarejestrowani, ale cel pary jest jasny, jeśli wierzyć słowom mieszkającego w Madrycie zawodnika Lizbony: „Celem jest oczywiście wygranie turnieju!".

Para francusko-portugalska wejdzie do rywalizacji w przyszły czwartek o 20:21 (XNUMX:XNUMX we Francji) z Marią De los Angeles i Marią Navarro.

Padel Magazine będzie pod ręką, abyś mógł przeżyć kurs Ligi/Fernandes na Wyspach Kanaryjskich.

Należy pamiętać, że Charlotte Soubrie i Nada Majdoubi zarejestrowana w ostatniej chwili i utworzy w 100% francuską parę w kobiecej tabeli APT Padel Wieża !

Le padel Francuski wciąż rośnie, a coraz więcej francuskich graczy próbuje szczęścia na międzynarodowych torach!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !