Odkryj wszystkie kategorie turniejów, które będą oferowane przez Międzynarodową Federację Padel (FIP) w 2021 roku!

Złoto FIP

Jest zupełnie nowa kategoria turniejów, Z 12 000 euro nagrody pieniężnej dla mężczyzn i 8 000 euro dla kobiet. Jest to zabronione dla 16 najlepszych graczy w rankingu FIP.World Padel Touri zaoferuj 80 punktów w tym samym rankingu!

Gwiazda FIP

Obecnie jest to druga kategoria turniejów FIP. Przyznają 40 punktów dla zwycięzców, z nagrodą pieniężną w wysokości 6 000 euro dla mężczyzn i 4 200 euro dla kobiet. Są one zabronione dla 35 najlepszych graczy w rankingu i dla 24 najlepszych graczy.

Wzrost FIP

FIP Rise to nieco bardziej dostępne turnieje, ograniczone do 45 i 30 najlepszych zawodniczek. Malejąca nagroda pieniężna jest o połowę mniejsza w porównaniu z gwiazdą FIP: 3 euro dla mężczyzn i 000 euro dla kobiet. Dają zwycięzcom 2 punktów.

Promocja FIP

To najniższa kategoria turniejów w FIP, poza nią tylko zawodnicy płci męskiej i żeńskiej 70 miejsce mogą uczestniczyć. Oni tylko przyznają Punkty 5 dla zwycięzców, bez nagród pieniężnych.

Kategorie turniejów FIP punkty nagrody pieniężne

Do tych 4 kategorii musimy dodać Finały FIP, coś w rodzaju Master, zarezerwowany dla najlepszych zawodników sezonu i graczy spoza 16 miejsca w rankingu. Ten turniej oferuje Punkty 60 za ranking, oprócz wyjątkowej nagrody pieniężnej: 40 000 € !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !