Starcie między mistrzami Francji obróciło się na korzyść Johana Bergerona i Victora Meny Gil, który potrzebował 3 setów, aby wyeliminować Blanqué / Jimenez Casas.

To był oczywiście bardzo wyczekiwany mecz między tymi dwoma graczami, którzy zdominowali padel Francuz od trzech lat. To są ostatecznie Johan Bergeron i Victor Mena Gil który pokonał Bastiena Blanqué i jego młodego partnera Jose Jimeneza Casasa.

Zwycięstwo w trzech setach po przegranej pierwszej, 6/7 6/4 6/1co pozwala im zmierzyć się z rozstawionym numerem 6 turnieju, Mario Del Castillo i Javi PerezFallers of Nicolas Trancart i Thomas Leygue, 6 / 3 6 / 1. Spotkanie odbędzie się o 20:00 wieczorem.

Jérémy Scatena i Benjamin Tison tym razem nie udało im się stworzyć niespodzianki, przegrali w meczu wciąż zawieszonym z rozstawionym numerem 2, Blanco / Alonso. Ostateczny wynik: 7 / 6 6 / 4.

Mélissa Martin i Carla Velarde obecnie grają swoją pierwszą rundę przeciwko Borrero / Segurze.

Nie zapomnij tego dwa mecze będą transmitowane na żywo w serwisie YouTube dziś wieczorem !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !