Nie ma już Francuzów na FIP Star Gran Canaria, ostatni reprezentanci Francji przegrali wczoraj wieczorem odpowiednio ósmą i szesnastą.

Jedyny przedstawiciel delegacji francuskiej obecny wśród dziewcząt na Wyspach Kanaryjskich, Melissa Martini jego partner Carla Castillo, nie udało się wyjść ze skomplikowanej pierwszej rundy walki Marta Borrero i Raquel Segura. Para francusko-hiszpańska nie będzie niegodna, ale ostatecznie przegra w tej rundzie XNUMX; 5 / 7 3 / 6.

Od tamtej pory to już koniec z chłopcami Johan Bergeron i Victor Mena Gil, zostały zdominowane w XNUMX/XNUMX finału ostatniej nocy przez parę World Padel Tour, Javi Perez i Mario del Castillo. Tutaj znowu francusko-hiszpańska para walczy dobrze, ale Hiszpanie w końcu wygrywają. 6 / 3 7 / 6.

Obecna w Hiszpanii delegacja francuska będzie mogła teraz trochę odpocząć przed finałem World Padel Tour w 2020 roku (nie będzie francuskiego w Minorka Final Master), że z Las Rozas, która zaczyna się w dniu 15 listopada !

Nie zapominajcie, że nawet jeśli nie będzie już Francuzów, pokaz na FIP Star Gran Canaria pozostanie nienaruszony, a kilka meczów będzie transmitowanych na żywo w ten weekend!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !