W trzecim meczu w ciągu dwóch dni na FIP Star w Elche, Benjamin Tison i Jérémy Scatena przegrali z wyróżnieniem przeciwko Restivo / Alonso.

Nowy mecz w trzech setach, który tym razem nie wypada po stronie francuskiej pary, Restivo / Alonsoświeższe, imponujące 6/1 3/6 6/2. Ten ćwierćfinał oczywiście pozostaje bardzo dobrym wynikiem dla Jérémy'ego Scateny i Benjamina Tisona, którzy dodają dobry występ do swojego bardzo zachęcającego sezonu.

Będziemy teraz musieli odpocząć, ponieważ odtwarzają jutro o 18:30w Alicante Open przed drugą rundą du World Padel Tourprzeciwko zwycięzcom meczu Alfonso Viuda Hernandez (140) / Jairo Jose Bautista Ortiz (202) kontra Alonso Rodríguez Martinez (607) / Enrique Goenaga Garcia (180), który jest rozgrywany rano.

Mamy nadzieję, że to piękne pole na FIP nie uszkodzi fizycznie 100% francuskiej pary WPT, która oczywiście będzie chciała dobrze wyglądać przedostatni turniej sezonu 2020 du World Padel Tour  !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !