To po prostu niesłychane! W sobotnie popołudnie będziemy mieli trzech francuskich w półfinale Mediolan FIP Złoto.

Zawsze w świetnej formie, Alix Collombon i Jessica Castello wykonał krótką pracę Julii Polo (58) i Alicii Blanco (62): 6/2 6/0. Faworyci turnieju zostawiają bardzo niewiele meczów do końca i będą w świetnej formie tego popołudnia w półfinale. Będzie to albo przeciwko Caro (43) / Cortiles (36), albo przeciwko Guinartowi (53) / Rodriguezowi (57).

W drugim półfinale od tego czasu będzie też Francuzka Léa Godallier i Ariadna Cañellas wykonał również zadanie przeciwko Caparrosowi (60) / De Osso (52). Zwycięstwo 6/3 6/3 duetu francusko-hiszpańskiego, który jest również na spotkaniu półfinałów, będzie przeciwko Las Heras (27) / Virseda (28) lub Marchetti (83) / Pappacena (59).

Wielką niespodzianką dnia jest zwycięstwo Benjamin Tison i Teo Zapata przeciwko rozstawionej 4, Zaratiegui (46) / Martinez (44). Francuzi i Hiszpanie potwierdzają, że bardzo dobrze grają razem, tym zwycięstwem przeciwko dwóm graczom z Top 50, i proszę w dwóch setach: 7/6 6/2. Wspaniały występ, który pozwoli im zmierzyć się tego popołudnia z innym dużym zespołem, rozstawionym 2, Arroyo (48) / Ramirez (29)!

Trzy pary francusko-hiszpańskie zagrają dziś po południu z rzędu na torze centralnym. Zaczniemy od dziewczyn z meczem Alix i Jessiki, 16h30 !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !