Wszyscy pierwsze w historii FIP Gold we Francji wkrótce rozpocznie się w Perpignan. Odkryj listę zarejestrowanych par.

Są piękni ludzie, którzy w przyszłym tygodniu wyruszą do Perpignan. Po stronie francuskiej najpierw myślimy o rozstawionych 2, Tison / Zapata, ale także Mercadal / Scatena i 100% francuskich parach Bergeron / Leygue i Moreau / Inzerillo. Nallé Grinda będzie kojarzona z argentyńskim Facundo Dominguez.

Kilka solidnych par hiszpańskich pojawi się również w Katalonii. Wśród nich rozstawiony 1 Raul Marcos / Javi Garcia, ale także Aitor Garcia / Pablo Vera, Fran Ramirez / Ignacio Vilariño czy Diego Gil / Jose Carlos Gaspar.

Należy zauważyć, że Wild-Cardy za losowanie główne przyznano dwóm trójkolorowym parom: Le Panse/Trancart i Cancel/Guichard.

W kwalifikacjach znajdziemy też bardzo dobre pary francuskie, takie jak Auradou/Vives, które świeciło już w tym sezonie w Perpignan, lub Fouré/Seurin!

Aby zobaczyć wszystkie wymienione pary, należy: ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !