Znajdź wyniki, bezpośrednie i wszystkie informacje dotyczące Złoto FIP z Perpignan, pierwszy tego typu turniej we Francji. Losowania główne rozpoczną się w środę 22 czerwca 2022 roku. Półfinały i finał zostaną rozegrane w niedzielę 26.

Niedziela 18:47 – Vilarino/Ramirez zdobywają tytuł!

Streszczenie artykułu jest w trakcie publikacji.

Niedziela 13:09 – Vera i Garcia odbierają drugi bilet na finał

Niewątpliwie w obliczu jednej z wielkich rewelacji tego turnieju, Pedro Vera i Aitor Garcia poradzili sobie ze swoim spotkaniem do perfekcji. Podobnie jak w pierwszej połowie, mecz był szczególnie nierozstrzygnięty. Czuliśmy, że koło może się obracać w jedną lub drugą stronę, tyle że w takim meczu trzeba być perfekcyjnym. I niestety para Jofre/Santana nie znalazła cudownego przepisu na zmianę losów spotkania.

Wynik końcowy: Garcia/Vera 6-3 7-6

Niedziela 11:12 – Pierwsi finaliści to… Ramirez/Vilarino!

W szczególnie nierozstrzygniętym meczu, który był prawie niemożliwy do odczytania, do wielkiego finału tej Złotej Perpignan FIP ostatecznie zakwalifikowali się Fran Ramirez i Nacho Vilarino kosztem Ignacio Sagera i Marcosa Cordoby.

Break and unbreak to sposób, w jaki możemy podsumować to spotkanie ze szczególnie „rozmazaną” miną.

Fuzzy, w tym sensie, że nikt tak naprawdę nie zdominował spotkania i to od pierwszego do ostatniego punktu. Jednak to właśnie w tego typu szczególnie wyrównanych meczach widzimy siłę świetnych zawodników, a dziś to Fran i Nacho udało się ponownie przyspieszyć tempo meczu w kluczowych momentach.

Wynik końcowy: Ramirez/Vilarino 6-4 6-4

Niedziela 10:00 – Start półfinałów

Sobota 23:59 – wyniki ćwierćfinału

Sobota 22:24 – Santana i Jofre znów się bawią!

Już wczoraj wspaniały mecz z Tison/Zapatą, Aday Santana i Inigo Jofre po raz kolejny zrobili bardzo mocne wrażenie podczas ćwierćfinału z Diego Gilem i José Carlosem Gasparem. Jeśli pierwszy set był mocno uzależniony, drugi set był zupełnie inny. Aday, ale przede wszystkim Inigo dał nam recital padel, ujawniając pełną gamę strzałów przeciwko całkowicie zirytowanym przeciwnikom (Diego Gil wyróżniał się przy wielu okazjach, celowo posyłając swoje piłki nad środek tego złotego FIP Perpignan po straconych punktach).

Wynik końcowy: Santana/Jofre 7-6 6-2

Sobota 20:54 – Garcia i Vera eliminują Francuzów!

Pomimo bardzo dobrego meczu Maxa Moreau i Jérôme'a Inzerillo, Hiszpanie spisywali się imponująco konsekwencją i opanowaniem. Nie wpadając w panikę w obliczu publiczności Perpignan, która przepychała się za 100% trójkolorową parą, Aitor i Pedro perfekcyjnie wynegocjowali zarządzanie skrótami i wznowienie meczu (po 20-minutowej przerwie z powodu opadów).

Wynik końcowy: Garcia/Vera 6-4 6-4

Sobota 19:09 – Śledź na żywo z 2 pozostałych kwartałów

Sobota 15:22 – Sager i Cordoba eliminują rozstaw 8

Po ponad 1h45 walki, Marcos Cordoba i Ignacio Sager wygrali w 3 setach bardzo wysokiej jakości w określonych warunkach gry. Szczególnie, bo jeśli gra zaczynała się w palącym słońcu, z biegiem czasu niebo stawało się coraz bardziej pochmurne. W tym meczu Marcos Cordoba i Ignacio Sager na krawędzi przepaści wielokrotnie po przegranym 1. secie znajdowali niezbędne środki, aby odwrócić trend i wygrać ten mecz z Carlosem Pérezem i Emi Iriart (choć lekko faworytami spotkanie ).

Wynik końcowy: Sager/Cordoba 3-6 7-5 6-3

Sobota 13:24 – Ramirez i Vilarino przechodzą do półfinału!

Imponujący przez całą grę, Fran Ramirez i Nacho Vilarino osiągnęli niemal doskonały wynik. O 3, amortyzację i lobowanie szczególnie dobrze wyczuwalne, Ramirez i Vilarino osiągną wynik w Garcia / Suescun.

Wynik końcowy: Ramirez/Vilarino 6-3 6-3

Sobota 10:57 – program na dzień

Piątek 23:49 – Kordoba/Sager niczego nie zostawili

W meczu, który rozpoczął się bardzo późno po wyjątkowym pojedynku pomiędzy Tisonem / Zapatą a Santaną i Jofre, Cordoba i Sager nie wdali się w szczegóły przeciwko Valero / Urzola, który nigdy nie zdołał znaleźć kluczy przeciwko swoim przeciwnikom dnia.

Wynik końcowy: Cordoba/Sager 6-4 6-1

Piątek 22:24 – Santana i Jofre odporni na presję!

W bardzo napiętym meczu z duetem Tison / Zapata (rozstawiony numer 1 w turnieju po wycofaniu się pary Marcos / Garcia), Aday Santana i Inigo Jofre osiągnęli wielki wyczyn. Pod wrzawą, w której 98% publiczności przejęło sprawę Bena i Téo, Hiszpanie nie zostali zmiażdżeni przez presję i zaprezentowali występ XXL, by tego wieczoru zgarnąć zwycięstwo.

Wynik końcowy: Santana/Jofre 6-4 4-6 6-4

Piątek 20:05 – Przechodzi na Vilarino / Ramirez

Rozstawiony z numerem 3 potwierdził swój bilet do ćwierćfinału tego FIP Gold Perpignan. I nie bez trudności, bo choć przedstawiani jako faworyci spotkania ULTRAS, musieli ciężko pracować w 2. secie, aby odrobić zwycięstwo meczu. W przeciwieństwie do Forcina i Ayuso, którzy całkowicie przeszli w pierwszym secie, hiszpańska para została zmuszona do stoczenia dobrej walki w drugiej rundzie, która zachwyci publiczność.

Wynik końcowy: Vilarino/Ramirez 6-0 7-6

Piątek 19:02 – Inzerillo i Moreau monstrualne!

Piątek 17:22 – Gil/Gaspar mentalnie

Co mogę powiedzieć o tym meczu, poza tym, że jest to bez wątpienia jeden z najlepszych meczów tygodnia. Jeśli Acosta i Montiel wygrali pierwszą rundę, rozpalając publiczność swoją agresywnością i wojowniczością, Diego Gil i José Carlos Gaspar nie dali się pokonać. Mściwi i dużo bardziej zręczni, obaj rodacy podnieśli poziom gry, gdy było to konieczne.

W przeciwieństwie do tego, nawet jeśli Montiel i Acosta dali z siebie wszystko, aż prawie narazili swoje zdrowie na niebezpieczeństwo (mecz został przerwany po skurczach i okrzykach bólu, które nastąpiły po Valentino Acosta), to nie wystarczyło przeciwko numerowi 5 tego turnieju.

Wynik końcowy: Gil/Gaspar 3-6 6-4 6-4

Piątek 15:12 – Pedro Vera/Aitor Garcia pod kontrolą!

W stosunkowo niezrównoważonym meczu na papierze w końcu mieliśmy prawo do dość kontestowanego plakatu. Jednak para Vera / Garcia zapewniła sobie status faworytów na spotkaniu i doskonale poradziła sobie ze spotkaniem pomimo krótkich chwil nieobecności, które nie przyniosły korzyści Javi Navarro i Christianowi Medinie i które ostatecznie pozostaną bez rezultatu.

Wynik końcowy: Vera/Garcia 6-3 6-4

Piątek 13:48 – Carlos Pérez i Emiliano Iriart narzucają swoje prawo

W obliczu pary składającej się w 100% z Francji, złożonej z Dylana Guicharda i Ludovica Cancela, włosko-hiszpańska para wiedziała, jak pokazać spokój w kluczowych momentach meczu, który z łatwością mógłby zostać rozegrany z najlepszymi 3 setami. Koniec oczywiście dla pary Guichard/Cancel, która będzie miała bardzo dobry mecz z parą o wiele lepiej w rankingu niż oni w rankingu, ale która dobrze wróży na resztę francuskiego sezonu.

Wynik końcowy: Pérez/Iriart 6-4 6-4

Piątek 12:17 – Pierwsi zakwalifikowani do ćwierćfinału to: Suescun i Garcia

Z żelazną ręką Nicolas Suescun i Cristobal Garcia byli w stanie wymusić logikę, biorąc to, co najlepsze w Alberta Carmonie i Alberto Sese, którzy przybyli w tej części ze statusem outsiderów. Para Suescun / Garcia przechodzi do ćwiartek.

Wynik końcowy: Suescun/Garcia 6-3 6-3

Piątek 10:00 – Program na rundę XNUMX

Czwartek 23:00 – Podsumowanie dnia

Czwartek 21:48 – Ramirez i Vilarino narzucają swoje prawo

Jeśli na papierze proponowany plakat zmierzał do łatwego zwycięstwa faworytów, to tak nie było. Czterech graczy dało nam wspaniałe show z wieloma wspaniałymi punktami, które zachwycą fanów. Jednak Ramirez i Vilarino po dość łatwym wygraniu pierwszego seta z pewnością nie spodziewali się, że będą musieli bić do tie-breaka w drugim secie, aby wygrać. Gasca i Nieto nie odpuścili od pierwszego do ostatniego punktu mimo dużej przepaści między dwiema parami, ale niestety dla nich ten wieczór był wciąż za wysoki.

Wynik końcowy: Ramirez/Vilarino 6-2 7-6

Czwartek 20:30 – Bergeron i Leygue przechodzą na emeryturę

czwartek 19:37 – Tison/Zapata bez forsowania

W przeciwieństwie do pary Pellicer / Campana, która w tym głównym losowaniu weszła ze statusem Lucky Loser, duet Tison / Zapata chciał szanować swoich przeciwników pomimo imponującej różnicy poziomów.

Wynik końcowy: Tison/Zapata 6-0 6-0

Czwartek 18:43 – Garcia/Suescun w bólu

Silniejsza na długości para Garcia / Suescun wykazała się niezwykłym duchem walki, aby utrzymać się po przegranym pierwszym secie i ostatecznie odwrócić losy pary Jones / Martinez.

Wynik końcowy: Garcia/Suescun 5-7 1-6 6-2

Czwartek 16:14 – Nie ma czasu do stracenia dla Vera/Garcia

2 krótkie mecze, tyle stracili Pedro Vera i Aitor Garcia w 44 minutach gry.Z kolei Asier Maqueda i Arnau Riba mieli problemy z wejściem do meczu i nigdy nie byli w stanie odwrócić tendencji.

Wynik końcowy: Vera/Garcia 6-0 6-2

Czwartek 15:17 – Solidne jak Navarro/Medina

Javier Navarro i Christian Medina włożyli w to spotkanie wszystkie składniki, aby wygrać w 2 setach zwycięstwo z parą Cotto/Di Benne, która mimo wszystko nie byłaby niegodna.

Wynik końcowy: Navarro/Medyna 6-4 6-4

Czwartek 13:42 – Kwalifikacje dla Péreza i Iriart

W przeciwieństwie do Nicolaïa Maniucova i Victora Maluquera, hiszpańsko-włoski duet potrafił wykazać się powagą i starać się wygrać z parą pokonaną w kwalifikacjach, ale mimo to udało mu się wejść do stołu finałowego dzięki statusowi szczęśliwego przegranego.

Wynik końcowy: Pérez / Iriart 6-3 6-1

Czwartek 11:51 – Montiel i Acosta kasują swój bilet na 8.

Podobnie jak Jofre i Santana, Alvaro Montiel i Valentino Acosta spieszyli się dziś rano. Pokonując swoich przeciwników w mniej niż godzinę, hiszpańsko-argentyńska para jest w 8/XNUMX finału tego złotego FIP Perpignan.

Wynik końcowy: Montiel / Acosta 6-2 6-2

Czwartek 10:32 – Santana i Jofre za mocni

Dosłownie nie do rozegrania przez cały mecz, Aday Santana i Inigo Jofre nie pozostawali w tyle, wygrywając w 46. minucie Enrique Vizcaino i Sergi Arquerons.

Wynik końcowy: Santana / Jofre 6-2 6-2

Czwartek – Na żywo od 9:45

Wlać oglądaj mecze na żywo, jest tuż poniżej!

Raport środowy

Środa 23:47 – Scatena/Mercadal pod koniec suspensu

W przeciwieństwie do 100% francuskiej pary składającej się z Loïc Le Panse i Nicolasa Trancarta, Jérémy Scatena i Adria Mercadal byli w stanie wydostać się z pułapki zastawionej przez przeciwników w 3 setach.

Wynik końcowy: Scatena/Mercadal 4-6 6-4 6-1

Środa 21:XNUMX – zakwalifikują się również Moreau/Inzerillo

W zaciętym meczu Max Moreau i Jérôme Inzerillo wiedzieli, jak zrobić różnicę w każdym kluczowym momencie, aby wygrać w dwóch setach z Danielem de Castro i Ivanem Garcią.

Wynik końcowy: Moreau/Inzerillo 6-4 6-4

Środa 20:20 – Ayuso / Forcin idzie w ich ślady i rozpoczyna swoją kolejkę w 8.

Bardzo solidni zawodnicy z kwalifikacji Quentin Ayuso i Maxime Forcin stworzyli mini niespodziankę eliminując Joaquina Saurę i Alejandro Tasę.

Wynik końcowy: Ayuso/Forcin 7-5 6-3

Środa 18:45 – Anuluj / Guichard pierwsza para francuska zakwalifikowała się do ósmego

Krótka przerwa związana z deszczem nie przeszkodziła Dylanowi Guichardowi i Ludovicowi Cancelowi, którzy wygrali 6/4 6/4 z Rodriguezem / Verą i zakwalifikowali się do XNUMX/XNUMX finału!

Środa 18:20 – Deszcz nadciąga do Perpignan

Chmury były groźne i tak jak podejrzewaliśmy, deszcz zaczął padać na Perpignan. Spotkania są zawieszone do odwołania. Podczas przerwy Cancel i Guichard prowadzili 6/4 5/4 przeciwko Rodriguezowi / Vera. Kiedy mecz zostanie wznowiony, francuska para zasłuży na zwycięstwo w meczu.

Środa 17:00 – kolej na kwalifikacje Valero/Urzoli

W starciu hiszpańskich par zwyciężyli Valero/Urzola z Morales/Dellell: 7/5 6/4.

Środa 15:05 – Sese/Carmona po raz pierwszy zakwalifikowały się do 1/8 miejsca

Hiszpanie Alberto Sese i Albert Carmona zdominowali Francuzów Juliena Seurina i Lilian Fouré w dwóch setach: 6/4 6/4.

Środa – na żywo od 14:00

Oto mecze, które będą transmitowane na naszym kanale YouTube, nie mniej niż 11 francuski współzawodnictwo dzisiaj:

  • 14 – Fouré / Seurin kontra Sese / Carmona
  • 15:30 – Valero / Urzola kontra Morales / Deltell
  • 17:XNUMX – Anuluj / Guichard kontra Rodriguez / Vera
  • 18:30 – Saura / Tasa vs Ayuso / Forcin
  • 20:XNUMX – Moreau Inzerillo kontra De Castro / Garcia
  • 21:30 – Mercadal / Scatena vs Le Panse / Trancart

Wlać oglądaj mecze na żywo, jest tuż poniżej!

Program turnieju

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !