Koniec półfinałów tego turnieju FIP Złoty Perpignan, w którym wygrali Ramirez / Vilarino i Vera / Garcia. Finał zaplanowany jest dzisiaj o 16:XNUMX na żywo na youtube of Padel Magazine.

Pierwszymi finalistami są… Ramirez i Vilariño!

W szczególnie nierozstrzygniętym meczu, który był prawie niemożliwy do odczytania, to Fran Ramirez i Ignacio Vilariño zakwalifikowali się do wielkiego finału tego złotego FIP Perpignan kosztem Ignacio Sagera i Marcosa Cordoby.

Sekwencja przerw i odbić, tak można podsumować to spotkanie ze szczególnie „rozmytą” miną.

Rozmyte, w tym sensie, że nikt tak naprawdę nie zdominował debat, od pierwszego do ostatniego punktu. Jednak to właśnie w tego typu szczególnie wyrównanych meczach widzimy siłę wspaniałych zawodników, a dziś to Fran i Nacho, faworyci, zdołali ponownie przyspieszyć tempo meczu w kluczowych momentach.

Wynik końcowy: Ramirez/Vilariño 6-4 6-4

Vera i Garcia uzupełniają skład

W obliczu niewątpliwie jednego z wielkich objawień tego turnieju, Pedro Vera i Aitor Garcia wymanewrowali swoje spotkanie do perfekcji.

Podobnie jak w pierwszej połowie, mecz był szczególnie nierozstrzygnięty. Czuliśmy, że koło może obracać się z jednej strony na drugą. W pierwszym secie pełnym przerw i przełamań, podobnie jak w poprzednim meczu, kontrolę nad grą przejęli w końcu Pedro Vera i Aitor Garcia.

Drugi zestaw był zupełnie inny. Para Santana / Jofre, która postanowiła nie pozostać „widzem” spotkania, rozkręciła się w tym drugim secie. Na jej nieszczęście naprzeciw Pedro Vera i Aitor Garcia nie zwolnili. Faworyci wiedzieli, jak zachować spokój i opanowanie w gorących momentach, aby wygrać tie-break drugiego seta i zwycięstwo meczu.

Wynik końcowy: Garcia/Vera 6-3 7-6

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.