Ten pierwszy dzień finałowego stołu FIP Złoty Perpignan miał szczególnie francusko-hiszpański smak. Rzeczywiście, w ciągu dnia reprezentowane były tylko dwie narodowości, pozwalamy zgadnąć, które… Odkryj wyniki po tych pierwszych 8 meczach!

11 Francuzów zgłosiło się dzisiaj, 7 zakwalifikowało się na 8 miejsce

Delegacja francuska przybyła licznie na ten pierwszy FIP ​​Złoto na francuskiej ziemi. Z ambicjami? Oczywiście. Korzystając ze wsparcia publicznego miksera miłośników padel a przechodnie ciekawi nowego spektaklu, Blues byli w idealnych warunkach, aby dać z siebie maksimum. Naprzeciwko, we wszystkich meczach z udziałem Francuzów uczestniczył co najmniej jeden Hiszpan. Dość powiedzieć, że była to prawdziwa Francja-Hiszpania.

A nasze tricolory wiedziały, jak się dziś sublimować. Ludovic Cancel i Dylan Guichard jako pierwsi otworzyli piłkę do 8/6 finału, pokonując Xaviego Rodrigueza i Belar Verę 4:6 4:XNUMX. Za nim są Quentin Ayuso i Maxime Forcin, którzy potrafili naśladować swoich rodaków. Następnie dołączyli do nich Max Moreau i Jérôme Inzerillo.

Następnie punktem kulminacyjnym programu był ostatni mecz dnia z 3 Francuzami. Pomimo „niezrównoważonego” plakatu na papierze, zostaliśmy potraktowani bardzo dobrym meczem w 3 setach, w którym jednak ulubiona para złożona z Jérémy Scateny i Adrii Mercadal pokonała Loïca Le Panse i Nicolasa Trancarta.

Wyniki dnia:

– Fouré/Seurin kontra Sese/Carmona : 4/6 4/6

- Valero/Urzola vs. Morales/Deltel: 7/5 6/4

- Anuluj/Guichard vs. Rodriguez/Vera: 6/4 6/4

– Saura / Tasa kontra Ayuso/Forcin : 5-7 3-6

- Moreau / Inzerillo vs De Castro/Garcia: 6-4 6-4

- Mercadal/Scatena vs Le Panse/Trancart: 4-6 6-4 1-6

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.